12.02.2018

Tule liitu loomeettevõtluse äriideede arendusprogrammiga STARTERcreative!

Programm algab juba 20. veebruarist.

Viie ülikooli ühises programmis aitame sul leida oma ideele hea ärimudeli ning teeme selgeks kõik ettevõtluse põhioskused (äriarendus, tootearendus, teenusedisain, turundus, ärimudeli loomine, müük, pitching jt teised teemad). Seda kõike Eesti tippmentorite (startup-ettevõtete juhid, kogenud ettevõtjad) abiga.

Programm algab juba 20. veebruarist! Osalemine on tasuta ja ei eelda eelteadmisi ettevõtlusest (ega ka ideed). Tutvu programmiga ja registreeri end juba täna: www.starteridea.ee

Koolitused ja üritused toimuvad erinevates ülikoolides kesklinna piirkonnas ning algavad kell 17:00 (kestus 2,5 tundi). Kõik tegevused-arendused tehakse töötubade formaadis ja kohapeal, mis tähendab, et lisakohustusi ülesannete osas ei teki. Programmi lõpetanutele tõend või diplom ning võimalus võita ka rahalisi auhindu.

Programmi kava leiad: http://starteridea.ee/STARTERcreative/

3-kuuline tasuta ettevõtlusõppe programm on peamiselt mõeldud tudengitele (igas õppeastmes, nt. kutsekoolid, kõrgkoolid, rakenduskõrgkoolid, keskkoolid). Aga osaleda saavad ka mittetudengid, kui meeskonnas on vähemalt pooled liikmed õppurid.

Kontakt:

Marek Mühlberg 
STRATERcreative programmijuht 
5510204 
marekm@tlu.ee 

Starter_ek_2018_sisu.jpg