04.07.2019

Tule orienteeruma!

Tahad liikuda vabas õhus ja proovile panna oma oskused kaardi lugemises ning kodukandi tundmises? Kui jah, siis tule orienteeruma!

KUNA? 28.07 kell 12-16

KUS? Alguspunkt on Pirita spordikeskuse keskmes (tenniseväljakute kõrval). Rada kulgeb mööda looduskaunist Pirita rannametsa, terviseradasid ning Lepiku ja Merivälja asulat. Rada on kuni 11 km.

KELLEGA? Osaleda võib nii üksi kui ka kuni 4-liikmelise võistkonnaga. Vanuselist piiri ei ole!

KUIDAS? Osalejatel tuleb läbida kaardi abiga erinevad looduspunktid, kust paljudes on pisikesed ülesanded või küsimused (puudest, loodusest, Pirita ajaloost, spordist jne).
Iga leitud koht, õige vastus või edukalt sooritatud ülesanne annab punkti. Lisaks on rajale toodud lisapunkte, kus võimalik koondsummat kasvatada. Lisapunktid valmistavad ette Pirita ettevõtted ja spordiklubid.

PS! Liikumiskiiruse saab iga võistleja ise valida. Kasutada tohib jalgratast ja ühistransporti. Ei tohi kasutada mootoriseeritud sõidukeid (mopeed, mootorrattas, auto jne).
Juhendi saab alla laadida: https://www.tallinn.ee/est/pirita/orienteerumise-juhend.docx

Iga osaleja peab end eelregistreerima läbi veebilehe https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYT-5_mJuFWoj4QqAnbbd-rEjZ4qEQAINRDHNEwvEeGGOfEA/viewform. Osalejatele saadetakse e-postile täpsem informatsioon.

VÕITJA? Parimad aitab välja valida punktide koondsumma!

PS! Üritus on TASUTA!

Sündmust korraldavad Pirita Linnaosa Valitsus ja Tallinna Orienteerumisneljapäevakud. Koostööd teevad ka MyFitness Pirita, VR Keskus, FC Levadia, Pirita Seikluspark / Pirita Adventure Park, Pirita Surfiklubi ja TopGun Shooting Range.

Uudise rubriigid: