14.01.2022

Tule osale koos teadlaste ning arendajatega CitizensHack2022 häkatonil

CitizensHack2022 pakub suurepärast võimalust lahendada KOVi ja kogukonna väljakutseid koos tõeliste innovatsiooniekspertide ja teadlastega. Liitu ühisloome teekonnaga, mis aitab kogukonnal saada kõigi jaoks paremaks kohaks.

10.-12. veebruaril toimub EL-i rahastusega CitizensHack2022 sündmus, kuhu on kutsutud kohalikud omavalitsused jagama oma elanikega uuenduslikku võimalust koos teadlaste ja arendajatega oma kogukonnas reaalseid probleeme lahendada.

Kolmepäevase ürituse eesmärk on anda õppetunde elanike kaasamisest teadusuuringutesse ja innovatsiooni ning pakkuda ka kohalikele vajadustele vastavaid teaduspõhiseid lahendusi.

Kasuta võimalust õppida varasematest kodanike juhitud projektidest, mis avaldavad mõju linnadele erinevatel tasanditel (keskkond, ühiskond, jätkusuutlikkus) ning teha kindlaks võimalikud väljakutsed teie piirkondades. Elanikud, nii uudishimulikud, murelikud, noored kui ka vanad, on kümnete ELi kogukondade eeskujul teretulnud registreeruma ja töötama eesmärgi nimel, mis on neile kodu- ja südamelähedane.

 

Kuidas osaleda?
Kandideerida on võimalik esitades oma projekti ettepanek, mis aitab parandada elu kohalikus kogukonnas. Elanikud viiakse kokku vastava valdkonna teadlastega, et teha koostööd rühmades, mis koosnevad 2–4 elanikust ning kahest EL-i riigi teadlasest.

  • Registreeruda on võimalik kuni 23. jaanuarini 2022 SIIN keskkonnas (vajalik konto loomine)
  • Tapsemat infot on võimalik saada 18. jaanuaril toimuval infovebinaril. Osalemiseks registreeru end siin.
  • Lisainfo siin: https://ultrahack.org/citizenshack-2022

 

Uudise rubriigid: