30.11.2016

Tulekul on Tallinna koolide töötajate teine võrkpalliturniir

Juba käesoleva nädala laupäeval, 3. detsembril, algusega kell 12.00 toimub Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi spordikompleksis Tallinna koolide töötajate teine võrkpalliturniir.

Turniir on leidnud oma koha sportlikke Tallinna koolide töötajate kalendris ning tulemas on jällegi sportlikust rõõmust pakatavad põnevad mängud.

Sel aastal võistleb Tallinna Koolijuhtide Ühenduse (TKÜ) karika nimel kaksteist võistkonda. Esindatud on Tallinna Laagna Gümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Läänemere Gümnaasium, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, Tallinna Arte Gümnaasium, Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Nõmme Põhikool, Pirita Majandusgümnaasium ja Tallinna Kuristiku Gümnaasium.

Mitmed koolid teevad omavahel tihedat koostööd ja üks hea koostöövõimalus on sport. Omavahel on peetud mitmeid sportlikke kohtumisi, peamiselt on mängitud võrkpalli. Nii saigi alguse turniiri  idee. Korraldamise võtsid enda peale TKÜ ja Tallinna Kuristiku Gümnaasium. Lisaks toetavad ettevõtmist Tallinna Linnavalitsus ja Tallinna Haridusamet.

 

Raino Liblik
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi direktor

 

 

 

Uudise rubriigid: