15.01.2015

Tulekul on õpilaste klaverifestival MIT/t/MU/u/S

Tallinna Huvikeskus „Kullo” kutsub mittemuusikakoolide klaveriõpilasi osalema 31. jaanuaril ja 1. veebruaril 2015 festivalil MIT/t/MU/u/S.

Juba kuuendat korda peetavale minifestivalile on oodatud kõik klaveriõpilased, kes tegutsevad huvikeskustes, loomingumajades, noortemajades, põhikoolide ja gümnaasiumide juures asuvates klaveriõpetuse klassides või ringides.

Teretulnud on igal tasemel klaverimängijad. Võisteldakse kolmes vanuserühmas: noorem (5–9-aastased), keskmine (10–14-aastased) ja vanem (15–19-aastased). 

Festivali esimene päeva teemaks on klassikaline muusika sooloklaverile kuni XX sajandini (väljaarvatud tehnilised etüüdid). Klassika päeva raames toimub kõikides vanuserühmades konkurss teemal „Maailma tantsud“, repertuaari sobivad kõik tantsupalad. Eriti oodatud on palad Eesti heliloojate loomingust. 

Festivali teine päev keskendub ansamblitele.Iga koosseis (klaveriansambel, instrumentaalansambel klaveriga) ja üksikesitaja esitab ühe pala (jazz, estraadi- ja poplaulude töötlused, klassika jne). Ansambleid hinnatakse kahes kategoorias: õpilane- õpilane ning õpilane- õpetaja. 

Festivalile MIT/t/MU/u/S saab registreerida  25. jaanuarini 2015 (k.a)e-aadressil mitmus@kullo.ee

Festivali MIT/t/MU/u/S juhend

Kullo MitMus klaverifestival 2015.JPG

 

 

Uudise rubriigid: