15.03.2019

LASTEAEDADEVAHELISED UJUMISVÕISTLUSED TALLINNA LOITSU LASTEAIAS

Villi-Volli ja Lepatriinu rühma lapsed osalesid 15.märtsil Loitsu lasteaias peetaval sõpruskohtumisel, kus lapsed näitasid oma ujumisoskusi.

Võisteldi kolmes erinevas kategoorias:

  1. Pulkade, rõngaste korjamine aja peale (iga meeskond eraldi).  Aeg läheb kinni kui kõik vahendid on asetatud basseini äärele.
  2. Individuaalne ujumine krool kõhuli aja peale. Lastel tuleb ujuda basseinis edasi ja tagasi. Otsas peab seina puudutama. 
  3. Meeskondlik võistlus. Igast meeskonnast 4 poissi ja 4 tüdrukut. Lapsed peavad läbi vee jooksma basseini otsa - rõngas kahe käega pea kohal. Vahendi peab panema basseini ääre peale ja kroolis tagasi ujuma. Järgmine laps läheb siis kui saab eelnevalt lapselt plaksu. Teine laps ujub kroolis rõngani - võtab rõnga ja jookseb läbi vee tagasi ja annab järgmisele lapsele vahendi jne.

Võistkondi oli kokku kolm : Paekaare lasteaiast, Arbu lasteaiast ja Loitsu lasteaiast üks võistkond. Igast lasteaiast 4 poissi ja 4 tüdrukut, vanus: 5-7

Meie lasteaiast võtsid osa "Villi-Volli "rühmast: Alexandra, Evita, Sofia Lovise, Kelly, Marcus ja Ilja ning "Lepatriinu" rühmast: Miron ja Jaroslav

Tüdrukute arvestuses saavutas I koha Kelly Loitsu lasteaist, II koha Polina Paekaare lasteaiast ja III koha Alexandra Loitsu lasteaiast.

Poiste arvestuses saavutas I koha Jan Paekaare lasteaiast, II koha Daniel Arbu lasteaiast ja III koha Jaroslav Loitsu lasteaiast.

Teatevõistluses saavutasid nii poisid, kui tüdrukud eraldi arvestuses II koha ning

vahendite korjamine veest tüdrukud I koha ja poisid II koha.

Ujuda meeldis kõigile, tulemused olid head, seltskond oli lõbus.

Tallinna Loitsu lasteaia juhtkond tänab tublisid ujujaid ja nende juhendajaid!

Pilte vaata siit!