18.11.2020

ÜLLATUSED SÜNNIPÄEVA NÄDALAL

Lasteaia sünnipäev üllatas lapsi mitut moodi

Lasteaia sünnipäev üllatas lapsi mitmel erineval moel. Esmaspäeva hommikul ütles lasteaia õuealal lastele tere MUDA ehk PORIKÖÖK. Köögi valmimisse panustasid kõik lasteaia vanemad ning mudaköögi valmistas Ketlini ja Oliveri vanaisa. Samal päeval oli lastel muusikategevuste ajaks tulnud külla suur Sõber Karu, kes jagas rühmadele kingitusi ja lastele kommi. Teisipäeval tõi Sõber Karu Pääsusilmade rühmale väikesed karud, et rühmas saaks alustada „Kiusamisest vaba lasteaia“ metoodikaga. Kolmapäeval saabus koos Ristiku Põhikooli õpilaste ja tööpetuse õpetajaga lasteaeda kauaoodatud LIIKLUSVANKER.  Liiklusvankri materjali eest täname KOHILA VINEERI. Küll oli lastel palju rõõmu, kui vanker õuele jõudis. Uuriti üle liiklusmärgid ja kõik muu vankris leiduv. Pärast tegutseti ja toimetati vankri ja selle sees leiduvaga.
Kolmapäeval oli kõigil lastel võimalus teha ise lasteaia sünnipäevaks küpsisetorti. Kodust võeti kaasa tordikaunistused.
Samuti saabus lasteaeda koostööprojektiga „Koolilt lasteaiale“ TUNNETUSKAST.  Tunnetuskast arendab lapse mõttetegevust ja loogilist mõtlemist, loovat kujutlusvõimet ja koostööoskust ning annab ka esinemisjulgust.