22.05.2019

URBACT Campus: kogukondliku koostöö arendajate mõttetalgud Riias

25.-26. aprillil 2019 kohtusid Riias Balti- ning Skandinaaviamaade kogukondliku koostöö arendajad, et vahetada kogemusi ning pidada mõttetalgud rahvusvaheliste URBACT projektide arendamise teemal.

Eestit esindasid On Board projekti partnerid Katrin Parve (Tallinna Haridusamet), Õnnela Leedo-Küngas (Ehte Humanitaargümnaasium) ning Maili Vaarpu (Tallinna Kadaka Lasteaed).

Kahe toimeka päeva jooksul kaardistati URBACT projektide sidusrühmi ja leiti viise, kuidas ületada võimalikkke takistusi. Kui praktilise kohtumise osana filmiti projekte tutvustavad minutiklipid ehk VoxPopid, oli Tallinna esindajatel heameel tödeda, et meie digipädevused on kõrgel tasemel.

Kohtumise lõpuks järeldasid Katrin Parve, Maili Vaarpu ja Õnnela Leedo-Küngas, et Tallinna On Board projekt hoiab õiget kurssi ning meie kaasatuse tase hariduse kogukondliku arendamise teel on suhteliselt kõrge. Samas on jätkuvalt viise ja võimalusi, kuidas projekti edendada.

URBACT On Board on haridusuuendusi toetav kogukondlik koostööprojekt, mis toimub viies Euroopa linnas. Eesmärgiks on muuta lasteaias ja koolis õppimine elulisemaks ja huvitavamaks ning toetada laste ja noorte ettevõtlikkust.


Loe projekti kohta lähemalt siit

City: Tallinn
Diarist: Katrin Parve (Tallinn Education Department)
Title: 
URBACT Campus in Riga: A brainstorming session of developers of community collaboration  
Entry number: 5

Date: 22.05.2019   

Edited by Leini Jürisaar (Tallinn Education Department)

    

Uudise rubriigid: