19.01.2015

Üheksa Tallinna kooli saab soodsama e-Kooli teenuse

Tallinna Haridusameti riigihanke pealinna üheksale koolile e-õpilaspäeviku teenuse osutaja leidmiseks võitis Koolitööde AS. Koolitööde ASi pakutud eKooli lahendus aitab Tallinna linnal kolme aasta jooksul säästa 20 000 eurot.

Tallinna Haridusameti üldosakonna juhataja Rainer Rannala sõnul on e-päeviku teenus pealinna koolidele lahutamatuks osaks õppetöö korraldamisel. „Kui varasemalt puudus selle teenuse puhul konkurents, siis nüüd on turul kaks pakkujat. Seetõttu korraldas linn riigihanke, et leida pikemaks ajaks kindel partner, kes pakub lisaks heale teenusele ka soodsat hinda,“ rääkis Rannala. „Koostööleping eKooli kasutamiseks uutel tingimustel on sõlmitud kolmeks aastaks. Hanke positiivne tulemus julgustab samamoodi jätkama ka teiste koolide osas.“ 

eKooli juhataja Pille Parikase sõnul on neil soov jätkata senist head koostööd pealinna koolidega ja pakkuda tasemel teenust. „Kolmeaastase lepingu sõlmimine koos lapsevanematele suunatud tasuliste lisateenustega, sealhulgas tasulised teavitused eKooli keskkonnas, annavad meile võimaluse koolidele soodsamaid tingimusi pakkuda,” kommenteeris Parikas. „Kuna hankes oli selgelt kirjeldatud Tallinna linna ja üheksa kooli nõudmised eKooli arendamiseks, siis need võtame ka aluseks järgmiste tegevuste planeerimisel,” lisas ta. 

„Meie kooli peamiseks eesmärgiks hankega liitumisel oli soov kindlustada mitmeaastane leping teenusepakkujaga, kes on valmis täitma hankes väljatoodud tingimusi. Tänu sellele peaks eKool muutuma veelgi kasutajasõbralikumaks ning kasulikumaks tööriistaks,“ kommenteeris Ehte Humanitaargümnaasiumi direktor Õnnela Leedo-Küngas. „Ka hinnavahe on märgatav, mis on meeldiv boonus.“  

eKool tegutseb aastast 2002 ja selle igapäevaseid kasutajaid on ligi 200 000, sh ligikaudu 13 000 õpetajat. eKooli kasutab enam kui 400 kooli üle Eesti. 

 

Lisainfo: 

Rainer Rannala
Tallinna Haridusamet
rainer.rannala@tallinnlv.ee
Tel 6404503 

Pille Parikas
eKooli juhataja
pille@ekool.eu
Tel 5147372

 

Uudise rubriigid: