08.06.2021

Ükski pidu ei jää pidamata!

Head mustamäelased, Mustamäe astus tänasel soojal ja pilvitul päeval reipalt kaks suurt sammu edasi meie kõigi poolt nii kaua igatsetud sündmuste- ja kohtumisterohke suvehooaja korraldamisel.

Mustamäel on aastaid olnud au sees komme kutsuda meie eakad juubilarid nende sünnipäevakuul Kaja Kultuurikeskuse suurde saali, et pidada üheskoos sünnipäevapidu. Ent koroona tegi oma musta töö ning Mustamäe Linnaosa Valitsus pole tänavu saanud ühtegi juubilaride pidu korraldada. See tähendab enne tänast.

Täna toimus Kännukuke raamatukogu hubasel õuealal suures peotelgis kaks pidu: kell 12 õnnitlesime jaanuarikuu ning kell 16 veebruarikuu juubilare. Publikule esines kontserdiga paljude mustamäelaste lemmik laulja ja näitleja Eduard Toman. Peotuju oli laes ning nii mõnegi vana šlaagri sõnad ja viisi lauldi saalist kaasa. Mitte ükski juubilar ei pannud pahaks, et sünnipäevapidu peeti hilinemisega, pigem tunti topelt rõõmu vana hea traditsiooni taastamise ja kokkusaamise üle.

Mustamäe Linnaosa Valitsus jätkab juubilaride vastuvõttude korraldamist ning selle nädala jooksul saavad oma sünnipäevakingid ja õnnitlused kätte ka selle aasta märtsi, aprilli, maikuu ja juuni juubilarid. Ükski pidu ei jää pidamata!

Kaunist suve!

Uudise rubriigid: