08.09.2021

Uus e-teatmik tutvustab pealinnas pakutavaid võimalusi huvitegevuseks

Tallinna Haridusameti kodulehel saab alates sellest nädalast tutvuda huvitegevuse e-teatmikuga, kust leiab infot 148 organisatsiooni huviringide ja huvitegevuse võimaluste kohta nii koolinoortele kui ka mudilastele.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on teatmik heaks abimaterjaliks huvitegevuse leidmisel. „Tallinnas on mitmekesised võimalused huvitegevuse harrastamiseks ja noored soovivad oma vaba aega sisustada arendavalt ja meelepäraselt. Kooliaasta algus on peamine aeg, millal uut huviringi otsitakse ning huviteatmik muudab selle protsessi lihtsamaks ja aitab igal noorel leida endale sobiva hobi. Oma infot jagavad huviteatmikus nii munitsipaal- ja erahuvikoolid, spordiklubid, muuseumid, kui ka noortekeskused ja teised noorteorganisatsioonid,” ütles Belobrovtsev.

Huviteatmikust saab otsida infot eesti ja vene keeles seitsme kategooria kaupa: kunst ja käsitöö, keeleõpe, muusika, tants, sport, tehnika ja üldkultuur ning mudilased. Iga huvitegevust pakkuva organisatsiooni puhul on välja toodud pakutavad tegevused, õpilaste vanus, töökeel, kuutasu ning kontaktid. 

Oma infot jagavad huviteatmikus nii munitsipaal- ja erahuvikoolid, spordiklubid, muuseumid, kui ka noortekeskused ja teised noorteorganisatsioonid.

Näiteks saavad igas vanuses keelehuvilised õppida Tallinna Keeltekoolis prantsuse, araabia, portugali ja soome keelt, 10-13aastased teatrihuvilised saavad liituda Von Glehni Teatri improteatriga, algajate ujumiskursusi pakub Eesti Veespordialade Kool MTÜ ning Midrimaa Huvikool kutsub endaga liituma väikesi robootikahuvilisi. 

Kõigi võimalustega saab tutvuda veebilehel: www.tallinn.ee/huviteatmik.

   

Uudise rubriigid: