07.10.2020

Uus õppeaasta algas Luha lasteaias väga sportlikult!

Vanemate rühmade - Särtsude, Summajate, Nakside ja Miksitajate rühmade lapsed osalesid Tallinna Maratoni laste virtuaaljooksul. Kõik meie tublid väikesed sportlased said osalemise eest uhke medali! Kokku läks lasteaias jagamisele 92 medalit! 
23.-30. september leidis aset üleeuroopaline Spordinädal, mille raames toimus Luha lasteaias kaks sportlikku sündmust - "Mis on sport?" ning meie traditsiooniline Sügisene spordipäev. 
Lapsed uurisid erinevaid pallimänge ja  leidsid üheskoos vastuse küsimusele "Mis on sport?". Lasteaia nooremad rühmad joonistasid pilte oma lemmik pallimängudest,  kõige vanema rühma lapsed mõtlesid aga välja uusi spordialasid ja meie kõige pisemad -  Nupsud värvisid vahvaid palle. Luha lasteaia laste  lemmik pallimängudeks  on aga jalgpall ja veepall.  Laste ilmekatest ja vahvatest piltidest valmis näitus, milline on eksponeeritud meie I korruse koridoris.
Spordipäeva raames  mängiti meie laste  muusikalist lemmikmängu "Kivikuju mäng", samuti prooviti kätt täpsusviskes ning tammetõrude korjamises, hüpati konnade hüppevõistlusel ning ületati usinalt  takistusi slaalomi harjutuses. Lapsed said kõigi ülesannetega väga hästi hakkama!

Uudise rubriigid: