04.05.2018

Uusarendus sulgeb ajutiselt Tuukri tänava

Nädalavahetusel suletakse kesklinnas Tuukri tänaval liiklus seoses uusehitusega.

Äsja tulnud teade, et eelolevatel päevadel on häiritud liiklus Tuukri tänaval, seostub Kesklinna vanema Vladimir Sveti sõnul uute trasside paigaldamisega ehitatavate elamute tarvis.  

„Selles piirkonnas hakatakse paigaldama kommunikatsioone uute elamute jaoks,“ tõdes Svet. „Ulatuslik töö puudutab tulevast Uus-Hollandi elurajooni, kuhu on plaanis ehitada neli maja. Kuna nende elamute varustamine kommunikatsioonidega hõlmab nii sidet, kütet, veevarustust kui kanalisatsiooni, siis on ka kaevemaht ulatuslik.“

Linnaosa vanem lisas, et mõned päevad ebamugavust liiklejatele saab korvatud tänavakatte taastamisega pärast kaevetööde lõppu.

Tuukri tänav suletakse sõidukitele Lootsi tn ja Uus-Sadama tn vahelisel lõigul reedel, 4. mail kell 21 ja jääb suletuks kuni pühapäeva, 6. mai kella 21-ni. Samuti on trasside paigaldamiseks suletud samas liiklus esmaspäeval, 7. mail  kell 10–15.30 ja laupäeval, 12. mail kell 8–20. Jalakäijatele tagatakse ohutu möödapääs ning Tuukri põik  ja Karu tänav on sõidukitele avatud. Operatiivteavet leiab opinfo.tallinn.ee/menetlus/32616.

Uudise rubriigid: