23.09.2021

Uuskasutuskaubik teeb kogumisringi Pirital

Uuskasutuskeskuse kaubik peatub 12. oktoobril kel 16–18 Pirita Selveri parklas, et vastu võtta kodus seisma jäänud heas korras asju.

Uuskasutuskeskuse kaubikusse saab ära tuua puhtaid ja terveid rõivaid, jalatseid, mänguasju, nõusid, köögitarbeid, raamatuid, spordi- ja hobitarbeid, kodutekstiile, sisustusesemeid ja väiksemat kodutehnikat. Andes kasutult seisvad korralikud asjad uuele ringile aitame ennetada prügi teket ning uute asjade valmistamiseks kuluvaid ressursse.
Mööblile palume kutsuda eraldi kaubik
Kogumisringil ei saa ära anda mööblit, kuid Tallinnas on võimalik korralikule mööblile kutsuda tasuta järele kaubik, helistades 5553 3001 või veebilehe kaudu uuskasutus.ee/kaubik.
Uuskasutuskeskus ei võta vastu turvalisuse kaalutlusel turvatoole ja -hälle, gaasipliite ja kineskooptelereid, lisaks katkiseid ja määrdunud esemeid.
Uuskasutuskeskus suunab kõik heas korras esemed uuesti ringlusse oma kaupluste ja koostööpartnerite kaudu. Uuskasutuskeskusel on 16 kauplust üle Eesti, lisaks e-pood. Uuskasutuskeskus abistab suurperesid, naiste kriisikodusid, koduta jäänud inimesi ja loomade varjupaiku ja teisi abivajajaid. Veel teeb Uuskasutuskeskus tihedat koostööd teatri-, muusika- ja filmitegijatega, õpilasfirmade, kunstitudengite ja käsitöölistega.

Uudise rubriigid: