26.10.2020

Välikontorid jätkuvad ka novembris

Mustamäe Linnaosa Valitsuse välikontor tegutses täna Tammsaare Maxima juures. Teistkordselt olid välikontoris külalisteks Päästeameti töötajad, kes jagasid inimestele soovitusi, kuidas käituda ja mida varuda keerulistes olukordades. Vastati küsimustele ning soovijaile anti kaasa teabematerjali.

Ehkki ilmad muutuvad juba jahedamaks, ei lõpeta välikontorid oma tegevust. Kuna inimeste huvi on suur, siis novembriski ootab välikontor mustamäelasi ligi astuma õige mitmel korral. Täpsema ajagraafiku avaldame õige varsti.
Oktoobris oleme aga kohal järgmiste kohtades:
📍Kolmapäeval, 28. oktoobril kell 14-16 Siili 8-10 hoovis
📍Reedel, 30. oktoobril kell 14-16 Sõpruse pst 227-235 sisehoovis
„Mul on hea meel näha, et mustamäelased on meie välikontorite idee väga hästi omaks võtnud ja sellepärast jätkame ka järgmisel kuul. On hea meel, et meie juurde kohtumistele tullakse nagu oma inimeste juurde. Julgetakse küsida ja ka kriitikat teha, kui vaja,“ rõõmustas Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, kes täna samuti välikontoris inimestega suhtles.
Mustamäe linnaosa on välikontoreid korraldanud kolm aastat ning see aeg on näidanud taoliste kohtumiste vajalikkust nii linnaosa töötajatele kui linnaosa inimestele.
Pange oma ettepanekud ja küsimused valmis ning uute kohtumisteni!🙂

Uudise rubriigid: