21.08.2017

Vabaaja messilt leiab uue hobi või treeningu algavaks kooliaastaks

Augusti viimasel laupäeval, 26. augustil kell 12–17 toimub Kalevi Spordihallis (Juhkentali 12) suur laste ja noorte vabaaja mess „No vaata“, kus saab tutvuda põnevate huvialade ning spordiharrastustega.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul tutvustatakse messil lapsevanematele ja noortele pealinnas tegutsevaid huvikoole, spordiklubisid ning vaba aja võimalusi pakkuvaid organisatsioone, et seeläbi olla abiks uuel õppeaastal meelepärase huviringi või treeningu leidmisel.

„Mul on hea meel tõdeda, et noorte huvi oma vaba aega aktiivselt ja arendavalt sisustada on väga suur. Sellel aastal osaleb messil rekordarv organisatsioone ja loodan, et messilt leiab iga külastaja omale just selle huviringi või treeningu, mis talle kõige enam sobib,“ rääkis abilinnapea.

Kokku on vabaaja messil esindatud üle 60 organisatsiooni. Kohapeal saab osa võtta näidistreeningutest ja töötubadest ning nautida etteasteid. Terve päeva toimuvad loosimised. Väiksemad saavad lustida laste mängualal ning lõbutseda põnevatel atraktsioonidel.

Esimesele 200 külastajale on Premia poolt kingituseks jäätis. Külaliste vahel loositakse peaauhinnana Sportlandi poolt välja pandud uhiuus maastikuratas.

Päeva juhivad Tanja Mihhailova-Saar ja Kristel Aaslaid, kes astuvad üles ka ühiskontserdiga.

Vabaaja messi „No vaata“ peakorraldajaks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ning üritus toimub tänavu juba viieteistkümnendat korda. Messi eesmärgiks on edastada noortele ja lapsevanematele infot Tallinnas toimuva huvitegevuse ning vaba aja võimaluste kohta. Messist osavõtt on huvilistele tasuta.

Lisainfot leiab Tallinna noorteinfo lehelt www.tallinn.ee/novaata ja Facebookist: No Vaata.