10.06.2021

Vahvaid kogemusi jagada on äge!

Alati on oluline jagada kogemusi, nii õnnestumisi kui ka murekohti ja otsida lahendusi koostöös.

Reedel, 04 juunil  külastasid Sitsi Lasteaeda meie sõbrad õpetajad Narva lasteaiast Tareke. Külaliste soov oli tutvuda ja vaadata, kuidas toimib igapäeva elu Sitsi Lasteaia sobitusrühmas. 

Piibelehe ja Päevalille rühma tublid õpetajad tutvustasid oma õppematerjale, mida nad kasutavad sobitusrühma laste arendamisel ja toetamisel. Erilist kiitmist ja tähelepanu kolleegidelt Narvast said looduslikud õppematerjalid, mida õpetajad kasutavad sobituslaste motoorika arendamisel.  

Saime omalt poolt tutvustada veel ka meie maja uusimat projekti, mis on Rohelise kooli programmi raames valminud õueõppeklass ja seda ümbritsev väike looduse õppeala mis koosneb: aia-, metsa-, põld-, mereranna aladest, putukate 5-tärnilisest hotellist ja lõkkeplatsist. Looduse vaatlused, uurimised ja õppimine „Rohelises koolis“ lastega toimuvad mänguliselt.

Külalised olid väga vaimustuses kõigest nähtust. Kaasa võeti meilt mitmeid häid ideid, mida oma lasteaias hakata ellu viima.

Loodame väga, et saame veel korraldada toredaid kohtumisi, kus jagada omavahel vahvaid kogemusi ning väga loodame külastada meie toredaid kolleege Narva lasteaiast Tareke.