26.04.2021

Väike-Õismäe ja Astangu hoovides alustatakse märgpuhastusega

Haabersti linnaosa tänavate kevadkoristus käib täie hooga ning juba on linnaosavalitsuse lepingupartnerite poolt tänavate märgpuhastuse käigus kokku kogutud 113,5 tonni pühkmeid. Sel nädalal jõutakse märgpuhastusega Väike-Õismäe ja Astangu hoovidesse.

Haabersti linnaosavanema asetäitja Oleg Siljanov sõnas, et linnaosas alustati kõnniteede ja tänavate kevadkoristusega talvisest puistematerjalidest juba märtsis. „Tänaseks on linnaosas kokku kogutud 113,5 tonni pühkmeid ning teostatud märgpuhastus linnaosa kõnniteedel,“ ütles Siljanov ning lisas, et kohtades, kus tehnika kasutamine ei ole võimalik teostatakse tööd käsitsi ning järelkoristuse tegemisega jätkatakse kuni aprilli lõpuni.

„Sel nädalal alustame puhastustöödega Väike-Õismäe ja Astangu kvartalisisestel teedel ning hoovialade parklates,“ rääkis linnaosavanema asetäitja ning lisas, et siinkohal palutakse ka elanike kaasabi. „Et tänavate ja hoovide pesu Väike-Õismäel ja Astangul õnnestuks plaanipäraselt, siis palume pesu toimumise ajaks parkida oma sõidukid hoovidest ajutiselt mujale,“ lisas Siljanov.

Linnaosavalitsus avaldab hoovide puhastusgraafikud nädalate kaupa ning need on leitavad Haabersti linnaosavalitsuse veebilehelt ja sotsiaalmeediakanalitest.

Käesoleva nädala graafik on järgmine:

27. aprillil puhastatakse Õismäe tee 111-131 (paaritud majanumbrid), Õismäe tee 133-137 (paaritud majanumbrid) ja Paldiski mnt 181-197 (paaritud majanumbrid) ning Paldiski mnt 171-183 (paaritud majanumbrid) majade juures.

28. aprillil puhastatakse Õismäe tee 139-155 (paaritud majanumbrid) ja Paldiski mnt 157-169 (paaritud majanumbrid) ning Järveotsa tee 1-13 (paaritud majanumbrid) majade juures.

29. aprillil puhastatakse Järveotsa tee 17-27 (paaritud majanumbrid) ja Järveotsa tee 35-45 (paaritud majanumbrid) majade juures.

30. aprillil puhastatakse Astangu tänav 54-68 (paaris majanumbrid) ja Astangu tänav 48-72 (paaris majanumbrid) majade juures.

Pesu teostatakse ajavahemikus kell 9.00 kuni 17.00.

Peale tänavate märgpuhastuse teostamist toimub mai esimestel nädalatel tänavate survepesu. Tänavate ja kõnniteede kevadkoristus ja pesu on plaanis Haabersti linnaosas lõpetada hiljemalt 15. maiks.

 

Uudise rubriigid: