04.04.2018

Valgussüda jääb südamekuuks Politseiaeda

Kesklinna valitsus tegi sotsiaalmeedias antud tagasiside põhjal otsuse jätta südamekujuline valgusinstallatsioon veel kuuks ajaks Politseiaia parki.

„Tegelikult otsustasid nii need inimesed, kes vastasid Facebookis meie küsimusele, kas atraktsioon nimega Musi peaks jääma Politseiaeda ka aprillis tähistatavaks südamekuuks. Tervelt 89% leidis, et see peab jääma praegusesse kohta,“ selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Tema sõnul on linnaosa valitsusel hea meel, et Tallinna elanikud ja külalised võtsid uue atraktsiooni hästi vastu ning sajad inimesed pildistasid end koos valgussüdame ja kaunite linnavaadetega.

„Lisaks järgisid ligi poolteistsada pildistajat meie üleskutset postitada oma fotod hashtagiga #sydalinn. Nende inimeste vahel loosisime äsja välja ka auhinna. Kuid kindlasti meelitab alanud kevad üha rohkem rahvast Politseiaeda, kus on terve südamekuu vältel võimalus teha endast valgussüdamega raamitud pilt,“ rääkis Svet.

Algselt paigaldas Kesklinna valitsus installatsiooni sõbrapäevaks Musumäele, kus see aga hiljem lõhuti. Pärast taastamist viidi valgussüda Politseiaia parki, kuhu see jääb kevadpühani.  

Auhinnavõitja Kati Lehepuu foto