21.12.2017

Välisvabatahtlik Loitsu lasteaias

6.veebruarist 2018- 5.jaanuarini 2019

Meil on heameel teavitada, et Loitsu lasteaaia taotlus Erasmus+ projektile "Euroopa vabatahtlik teenistuses" sai akrediteeringu neljaks aastaks.

Alates 6. veebruarist 2018- 5. jaanuarini 2019 on Loitsu lasteaia  Elena Samsonova, kes alustab oma vabatahtliku teenistust Pardipere ja Puhhi rühmas.

Elena on 29. aastane ja pärit  Moskvast. Tema üheks suureks hobiks on keeleõpe ja hetkel õpib ta eesti ja saksa keelt. Ennast kirjeldab ta kui kõrgelt motiveeritud haridustöötajat, kes soovib õppida erinevate riikide haridussüsteeme. Tal on on kirg töötada lastega, on väga avatud ning oskab ennast hõlpsasti arusaadavaks teha.

 Elena  on omandanud Venemaal õpetaja erialal kõrghariduse, magistri keemia erialal, jätkanud Venemaal  alustatud erialal õpinguid ja omandanud 2015. a. Tartu Ülikoolis PhD kraadi Materjaliteaduse erialal. 2016.a. alustas ta haridus ja psühholoogia õpingutega Moskvas.

 Tööalaselt on ta õpetanud võõrkeeli alates 3. aastastast lastele kui ka täiskasvanutele, olnud õpetajate täiendõppeprogrammi juhendaja, võõrkeelsete õppematerjalide disainer ja tõlkija.

 Loodame siiralt, et Elenale Loitsu lasteaias meeldib ja ootame väga tema saabumist

 

Projekti toetab SA Archimedese noorteagentuur Erasmus+ programmist ja organisatsioon MTÜ Noortevahetus Arengu Ühing EstYes.

Vaata lisaks ka Sa Archimedese noorteagentuuri kodulehekülge www.noored.ee