09.04.2021

Valukoja tänava ehitustööd Ülemistel muudavad busside 7, 15, 45, 49 ja 65 liikumist

Valukoja tänava ehitustööd Ülemistel muudavad bussiliinide 7, 15, 45, 49 ja 65 liikumisteed alates esmaspäevast, 12. aprillist kuni juuni lõpuni.

Palume vabandust ebamugavuste pärast ning loodame liiklejatelt mõistvat suhtumist.

Bussiliinidel nr 7 ja 15 jääb Sõjamäe suunal ära Valukoja peatus ja mõlemad liinid peatuvad ajutiselt Lõõtsa ja Dvigateli peatuses.

Sõjamäe suunal liiguvad bussid nr 7 ja 15 ümberkorralduste ajal Suur-Sõjamäe tänavalt Keevise, Valukoja ja Lõõtsa tänava kaudu tagasi Suur-Sõjamäe tänavale, ära jääb liikumistee Valukoja ja Ääsi tänaval.

Vastupidisel suunal ehk bussiliinil nr 7 Seli ja bussiliinil nr 15 Viru keskuse suunal jäävad ära Valukoja ja Järvevana peatused ja lisaks tehakse bussidele ajutises asukohas peatused Kaubajaama, Lõõtsa ja Ülemiste jaam, samuti peatuvad bussid ajutiselt Dvigateli peatuses. 

Bussiliin nr 7 Seli suunal ja bussiliin nr 15 Viru keskuse suunal liigub Suur-Sõjamäe tänavalt, Lõõtsa, Valukoja ja Keevise tänava ning Lennujaama tee kaudu Tartu maanteele. Ära jääb liikumistee Ääsi ja Valukoja tänaval ning Suur-Sõjamäe tänava lõigul Lõõtsa tänavast kuni Tartu maanteeni.

valukoja1.png

Bussiliini nr 45 liikumistee Ülemiste suunal ei muutu. Väike-Õismäe suunal liiguvad bussid Ääsi tänavalt Valukoja ja Kesk-Sõjamäe tänava kaudu ja Suur-Sõjamäe tänavale.

Ümberkorralduste ajal jääb bussiliinil nr 45 ära Lõõtsa peatus ja lisanduvad ajutises asukohas Valukoja ja Dvigateli peatus ning bussid hakkavad peatuma täiendavalt Kaubajaama peatuses. 

valukoja2.png

Bussiliinidel nr 49 ja 65 jäävad Lennujaama poole liikuval suunal ära Valukoja, Ülemiste jaama ja Lindakivi peatused.

Ajutistes asukohtades tehakse ümberkorralduste ajaks juurde Kaubajaama ja Lõõtsa peatused, lisaks sellele peatuvad bussid ajutiselt Dvigateli peatuses.

Lennujaama suunal liiguvad bussiliinid ümberkorralduste ajal Suur-Sõjamäe tänavalt  Lõõtsa, Valukoja ja Keevise tänava kaudu Lennujaama teele.

Vastupidisel suunal ehk bussiliinil nr 49 Viimsi keskuse ja bussiliinil nr 65 Seli suunal jääb ümberkorralduste ajal ära Valukoja peatus, kuid bussid peatuvad Lõõtsa ja Dvigateli peatustes.

Bussiliinid nr 49 ja nr 65 liiguvad ümberkorralduste ajal Suur‑Sõjamäe tänavalt Keevise, Valukoja ja Lõõtsa tänava kaudu tagasi Suur‑Sõjamäe tänavale.

valukoja3.png

Uudise rubriigid: