28.11.2017

Vanematel on taas aeg määrata oma lapsele spordiklubi 2018. aastaks

Tallinna linn toetab jätkuvalt noorte sporditegevust läbi sporditegevuse toetuse, mille määramiseks peab aga lapse seaduslik esindaja kinnitama oma soovi toetuse eraldamiseks ühele spordiklubile.

Toetust on võimalik kinnitada lapsevanemal, kelle laps on sündinud aastatel 1998–2010 (sh puuetega noored ning püsiva töövõimetusega inimesed). Samuti peavad oma kvalifikatsiooni taseme pealt toetuse arvestamiseks kinnituse tegema Eesti Kutseregistris (EKR) 5.-8. kutsekvalifikatsiooni tasemega treenerid.

Lapsevanemad saavad sporditegevuse toetust määrata kuni reedeni, 1. detsembrini  läbi e-keskkonna või Tallinna Spordi- ja Noorsooametis kohapeal aadressil Juhkentali 12, Tallinn. Treenerid saavad oma toetuse andmise soovi kinnitada samuti kohapeal või veebikeskkonnas PAI aadressil.

Lapsevanemad, kellel ei õnnestu kinnitamine ID-kaardiga või kellel ei ole võimalik tööpäeva sees tulla ametisse avaldust täitma, siis sel aastal võtame avaldusi vastu täiendavalt väljaspool ametit kolmes spordibaasis järgmistel aegadel:

Teisipäeval, 28.11 kell 16–19 Audentese Spordikeskuses (Tondi 84)

Kolmapäeval, 29.11 kell 16–19 Sõle Spordikeskuses (Sõle 40a)

Neljapäeval, 30.11 kell 16–19 Lasnamäe Kergejõustikuhallis (Punane 45)

Nimetatud päevadel on spordibaasis olemas spordi- ja noorsooameti töötaja, kes võtab vastu lastevanematelt avaldusi sporditegevuse toetuse andmise kinnitamise kohta spordiklubidele 2018. aastaks.

Kohale tulles tuleb vanematel kindlasti kaasa võtta oma isikut tõendav dokument ja lapse isikukood.