13.02.2018

Vastla olümpia lasteaia õuealal

Teisipäeval, 13.02 kell 10:30 avati pidulikult Pelguranna lasteaia õuealal Vastla olümpia.

Lasteaia õuealale olid kogunenud kõik rühmad: nii suured kui väikesed Kaisukarud, Sipsikud, Naksitrallid, Mõmmikud, Siilikesed ja Leiutajad. Vastla olümpiale marssis üheskoos 100 väikest ja veidi suuremat spordiharrastajat.

Üheskoos süüdati olümpiatuli, aukohale asetati olümpialipp. Seejärel tehti üheskoos esimesed soojendusharjutused ja juba seejärel suundusid kõik sportlased oma talialadele tervislikult ning sportlikult aega veetma.

Lasteaia õuealale oli selleks puhuks loodud 4 Vastlaolümpia jaama: suusa-, kelgu-, uisu- ja liujaam. Igas jaamas said nii väiksed kui suured oma osavust, vastupidavust, kiirust teistelegi rühmakaaslastele näidata.

IMG_8078.jpg

Olümpiamängud lõppesid ühise kogunemisega, kus kõik rühmad said tänukirjad ja väiksed sportlased medaliga pärjatud. Seejärel kustus Vastla olümpia tuli ning langetati olümpialipp.

Suured suured tänud Vastla olümpia korraldusnaiskonnale (Kaisukarude õpetaja Karinale, Siilikeste õpetajatele Olgale ja Piretile, Naksitrallide õpetaja Helvile, muusikaõpetaja Marele, Siilikeste õpetaja-abi Oxanale) sportliku Vastlapäeva eest ja rühmaõpetajatele aktiivse osalemise eest!!!

  Pikka vastlaliugi Sullegi, armas lugeja

IMG_8079.jpg

EESTI_100.jpg