20.05.2020

Veebiseminar "Ettevõtte müümine kriisi ajal"

Kaubandus-Tööstuskoda korraldab 20. mail 2020 kell 10.00-12.30 Zoomi keskkonnas tasuta veebiseminari.

Ettevõtte müügi aluseks on laitmatult korras finantspool. Missugused meetodid ettevõtete hindamiseks on üleüldse kasutusel ning missugune neist sobib Sinu ettevõttele? Neile küsimustele saad vastuse maikuisel veebiseminaril. 

Seminar toimub INBETS projekti raames. Projekti eesmärgiks on kaardistada edukad äride ülevõtmise viisid Läänemere regioonis. Lisaks on projekti käigus sihiks luua süsteemne viis, kuidas ettevõtete ostu- ja müügisoovid saaksid ettevõtete vahel vahendatud. Selles on keskne roll ka eri riikide kaubanduskodadel.

TOIMUMISE AEG
20. mai 2020 kell 10.00-12.30 Zoomi keskkonnas. Registreeru seminarile
Registreerunutele saadame osalemise lingi meili teel.

ESINEJA

Jelena Žovnikova
Jelenal on ligi 20 aastat praktilist finants- ja ärinõustamise ning firmajuhtimise kogemust. Suurema osa sellest oli Jelena Grant Thornton Baltic grupi partner (sh Grant Thornton Läti juhtiv partner 6 aasta jooksul) ning finants- ja ärinõustamisprojektide juht. Grant Thornton Baltic on auditeerimise, raamatupidamise ja nõustamise valdkonna üks suuremaid tegijaid meie regioonis. Viimaste aastate jooksul nõustab Jelena enamasti alustavaid ettevõtteid ja idufirmasid. Ta on kahe ühisrahastusplatvormi (Fundwise ja Hooandja) tuumikmeeskondade liige. Lisaks ta koolitab ja mentordab ettevõtjaid MTÜ Loov Eesti, Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja, StartupEstonia, Prototron fondi, Startup Wise Guys kiirendi, Imaguru inkubaatori jt projektides nii Eestis kui välismaal. Vaata Jelena LinkedIni profiili SIIT.

Üritus toimub tänu INBETS projekti toetusele, mida rahastab Interreg Baltic Sea Region programm.