20.04.2015

Veel viimased kohad Markko Karu brändingukoolitusele

Tallinna Ettevõtlusamet kutsub 29. aprillil 2015 kell 9.00-16.15 Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses Viru väljak 3 toimuvale koolitusele "Brändingu ABC ehk oma asja tegemisest eristuvaks äriks"

Koolitus keskendub brändingule - valdkonnale, mis tegeleb toodete ja teenuste konkurentsieeliste tuvastamise, sõnastamise ja võimendamisega. Nägus välisilme, selge sõnum ja suurepärane kliendikogemus on asjad, mis toovad sind esile konkurentsis, muudavad meeldejäävaks ning oluliseks.  

Teemad:
- Äriideede unikaalsus ja elluviimine Eesti ettevõtete näitel
- Kasutajakesksus ehk kuidas ettevõtte soov müüa muutub inimeste sooviks osta 
- Eristumine ja eristumise vahendid
- Meeskondlik motivatsioon

Koolituse lõpuks oskavad kõik osalejad oma äri kirjeldada nii, et selle keskmes on kliendile pakutav hüve ehk see, mis teeb oma ärist rääkimise, meeskonnaga liitumise ja kauba müümise palju lihtsamaks.

Lektor: Markko Karu töötab igapäevaselt rahvusvaheliste ja eksportivate ettevõtetega aidates neil tooteid ja teenuseid konkurentsivõimelisemaks muuta. Ta on brändingu ja teenusdisaini ettevõtte Brand Manual üks asutajatest. Markko on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 1997. aastal tootedisainerina ning omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolis virtuaalkeskkondade arenduse ja disaini erialal (DDVE). Ta on olnud tegev graafilise disaineri, animaatori, AD, loovjuhi ja ettevõtjana. Lisaks on Markko Karu õppejõud Eesti Kunstiakadeemias, Art Directors Club*Estonia, Eesti Disainerite Liidu ja Eesti Kujundusgraafikute Liidu liige, samuti Tartu Kunstikooli Nõukogu esimees. Ta on EASi poolt tunnustatud teenusedisainer. Ta on auhinnatud loovkonkurssidel (pakend, firmastiil, trükis, otsepost) ning töötab õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias. Ta on osalenud väga eripalgeliste rahvusvaheliste brändide loomisel (Eurovision 2002, Eesti 90, ByteLife, ParkNow! jt).

Koolituse maksumus25 eurot (hind sisaldab loengumaterjale, kohvipause ning lõunat restoranis Monaco)

 

Lisainfo:
Triin Abel
Tallinna Ettevõtlusamet
E-post: triin.abel@tallinnlv.ee
Tel: 640 4240