06.05.2015

Veel viimased kohad ekspordikoolitusele

Hooaja viimane ekspordikoolitus toimub 13., 20. ja 21. mail 2015. Registreerumisel sõbrahind!

HeiVäl Consulting on koostöös EASiga läbi viimas selle hooaja viimast ekspordikoolitust, mis on mõeldud ekspordiga alustavale või juba maailmavallutusplaane ellu viivale ettevõtjale, kelle plaan vajab veel läbi mõtlemist ja planeerimist.

Koolituse käigus tehakse kliendi- ja konkurentsianalüüsid, turundusplaan ja finantsprognoosid. Ekspordiga alustava ettevõtte puhul selgitame välja parimad sihtturud, juba eksportiva ettevõtte puhul vaatame uusi sihtturge ja müügimahu kasvatamise võimalusi. Iga ettevõte saab koolituselt kaasa oma organisatsiooni vajadustele kohandatud ekspordiplaani kondikava.

Veel on jäänud mõned kohad hooaja viimasele koolitusele, mis toimub Tallinn Seaport hotellis 13., 20. ja 21. mail 2015. Tänu EASi toetusele on kolme päeva koolituskulu ettevõtjale 50 eurot + km. Hind sisaldab koolitusmaterjale, lõunasööke, kohvipause ja suupisteid.

Kui märkida registreerimisvormi märksõna MAK, võimaldab see teha ettevõtjale koolitusel sõbrahinna 25 eurot + km.

Koolitajateks on pikaajalise strateegilise juhtimise ja ekspordikogemusega Tõnu Hein ja Kaido Väljaots. Turundusest ja hinnakujundamisest räägib suure praktilise kogemusega Aare Puur.

Rohkem infot meie koduleheküljel: http://www.heival.ee/ekspordikoolitused
Detailne struktuur ja ajakava: http://www.heival.ee/koolituse-kava