04.05.2018

"Veneetsia karneval Tallinnas" kutsub osalema!

26. mail toimub Kristiine linnaosa ja Tallinna linna toetusel juba kaheksandat aastat järjest Löwenruh’ pargis (Mustamäe tee 59a) värvikirev pidupäev kogu perele ‒ "Veneetsia karneval Tallinnas". Karnevali peasündmus on karnevalikostüümide ja -maskide konkurss-defilee laval. Oma karnevalirõivaid ja -maski võivad publikule esitleda ja auhinnale kandideerida kõik soovijad. Selle jaoks tuleb aga kindlasti registreeruda karnevalikorraldajate juures.

Taotluse karnevalidefileel osalemiseks võib saata e-posti aadressil avgust@hot.ee. Taotlusesse tuleb kindlasti kirja panna oma nimi, vanus ja kontaktandmed – e-posti aadress ja telefoninumber. konkursile laval lubatakse ainult need, kes on registreerunud kuni 18. mail.

Konkursi žürii hindab kostüüme kuues peamises kategoorias.

1. Parim eksperimentaalne karnevalikostüüm.

 2. Parim laste karnevalikostüüm.

3. Parim ajalooline kostüüm.

4. Kõige originaalsem karnevaliroll.

5. Parim karnevalimask.

6. Peaauhind. Parim karnevaliroll.

Kostüümidele, mis lubatakse konkursidefileele, on ainult üks kohustuslik nõudmine ‒ mask või poolmask konkurss-defileel osaleja näol peab kindlasti täiendama kostüümi. Vanusepiiranguid pole.

Parimate karnevalirõivaste autoreid autasustatakse mälestusauhindade ja diplomitega. Korraldajad kutsuvad kõiki Tallinna elanikke tulema karnevalikostüümides ja maskides ‒ ilmutama oma loomingulist alget. Lisaks parima karnevalikostüümi konkursile ootab kõiki vaatajaid ees neljatunniline kontsert, kus osalevad artistid Venemaalt, Valgevenest ja Eestist. Pidupäeval saab maitsta Itaalia köögi roogasid. Sissepääs karnevalile on kõigi jaoks tasuta. Karneval toimub kella 13.00 kuni 17.00 26. mail Löwenruh’ pargis (Mustamäe tee 59a).

Uudise rubriigid: