07.09.2021

Viimane võimalus! Esita oma kandidatuur Tallinna ettevõtlusauhindadele!

Tallinn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid.

Tänavu 18. korda toimuval konkursil valitakse parimad välja ettevõtete seast, kes on aasta jooksul omas valdkonnas midagi märkimisväärset korda saatnud, näiteks loonud kõige rohkem töökohti, teinud teoks oma innovaatilise ja keskkonnasõbraliku idee, toonud turule põneva toote või teenuse, andnud oma tegevusega ühiskonnale lisaväärtust või koostööprojektiga maailma muutnud. Kandideerida saad kuni 13. septembrini siin.

Kandideeri arendusprojekt 2021 tiitlile, kui oled valmis saanud arendusega, mis aitab kujundada kaasaegset, ettevõtlust või turismi soosivat linnaruumi ja luua atraktiivset elukeskkonda. Eelmisel aastal pälvis Arendusprojekt 2020 auhinna Mainor Ülemiste AS Lurichi maja eest.

Koostööprojekt 2021 auhinna pälvib algatus, mis on ellu viidud sarnast majandushuvi jagavate ettevõtjate, teadus- ja arendusasutuste ja/või kolmanda sektori organisatsioonide efektiivses koostöös ning mille tulemusena on suur potentsiaal saavutada majanduslikku edu. Eelmisel aastal pälvis Koostööprojekt 2020 auhinna hübriid- ja virtuaalürituste lahendus Global Virtual Solutions, mis sai teoks koostöös Marketing Communication Alliance OÜ, SA Tallinna Kultuurikatel ja Eventech OÜ-ga.

Turismitegu 2021 tiitliga soovime tunnustada eraisikuid, ettevõtjaid või organisatsioone, kelle algatatud ja läbiviidud projektid pakuvad oma mitmekesiste sündmuste ja ettevõtmistega lisaväärtust Tallinnale kui turismisihtkohale. Möödunud aastal pälvis nimetatud tiitli Eesti Meremuuseum Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskuse eest.

Kandideeri Särav startija 2021 auhinnale, kui oled alustanud Tallinnas äritegevusega viimase kolme aasta jooksul ning oled silma paistnud oma ettevõtlikkuse, uuendusmeelsuse ja kiire arenguga. Eelmisel aastal pälvis nimetatud auhinna keerulistele tarkvara erilahendustele keskendunud arendusettevõte Sirini OÜ.

Kandideeri Töökohtade looja 2021 auhinnale, kui oled loonud viimase aasta jooksul Tallinnas või selle lähiümbruses vähemalt 10 uut töökohta ja tegevuse laienemisega on kaasnenud investeeringud. Eelmisel aastal pälvis nimetatud auhinna Bolt Technology OÜ, kes lõi aastaga ligi 200 töökohta Tallinnas ja üle 550 töökoha mujal maailmas.

Ökouuendus 2021 auhinna pälvib ettevõte, kes on välja mõelnud keskkonnale positiivset mõju avaldava innovaatilise lahenduse ning edendanud oma tegevusega säästlike lahenduste laiemat ja vastutustundlikku kasutamist. Möödunud aastal võitis samas kategoorias vastutustundliku ettevõtja tiitli Leib Restoran OÜ, mille eesotsas tegutsevad kokk Janno Lepik ja sommeljee Kristjan Peäske panustavad iga päev ka kogu restoranisektori arengusse.

Tallinna ettevõtluspäev tuleb taas!

Tallinna parimad ettevõtted ja ettevõtlusteod kuulutatakse välja 28. septembril toimuva Tallinna ettevõtluspäeva raames. Kaheksateistkümnes Tallinna ettevõtluspäev inspireerib ja julgustab oma lennukaid ideid ellu viima, pakkudes lisaks uutele teadmistele ning vajalikule infole valdkonnast ka suurepärast võimalust kontaktvõrgu laiendamiseks.

2021. aasta Tallinna ettevõtluspäeva peateema on „muutuste lainel”. Kas ja kuidas edasi? Seda on iga ettevõtja viimase kahe aasta jooksul pidanud endalt korduvalt küsima. Majandus on pöördumatult muutunud ja see kõik kajastub nii ettevõtjate kui ka tarbijate käitumismustrites. Tallinna ettevõtluspäev toimub 28. septembril ja on kõigile huvilistele tasuta.

Uudise rubriigid: