30.08.2021

Viimaseid päevi saab kandideerida Lasnamäe roheliseima rõdu tiitlile

Juba teist aastat järjest korraldab Lasnamäe Linnaosa Valitsus konkurssi, mille käigus valitakse välja ilusaimad lillede ja haljastusega kaunistatud Lasnamäe korterite rõdud. Kaunimatest rõdudest valmib ka fotonäitus, mida saab silmitseda Tähesaju Hortese aianduspoes.

„Kaunistatud ja haljastatud rõdud toovad looduse inimestele lähemale ning seeläbi annavad nad oma panuse Tallinna kui rohelise linna arengusse. Tänavu on roheliseima rõdu konkursile laekunud juba töid põnevate lahendustega rõdudest, kuid veel nädala jooksul saavad lasnamäelased edastada oma haljastatud rõdude pilte. Konkursitöödest valmiv näitus pakub kindlasti inspiratsiooni ka teistele ning innustab inimesi aina rohkem oma kodukanti rohelust lisama,“ ütles linnaosa vanem Vladimir Svet. 

Konkursil osalemiseks tuleb hiljemalt 6. septembriks saata pilt oma kaunistatud rõdust e-posti aadressile lasnamae@tallinnlv.ee, lisades oma nime, aadressi ja telefoninumbri. Kaunimad rõdud ja lodžad valib välja ala asjatundjatest koosnev žürii. Parimate rõdude autorid saavad auhinnaks Aianduskeskuse Hortese kinkekaarte. 

Auhinnatseremoonia ja konkursi käigus välja sõelutud fotode näituse avamine toimub 15. septembril Lasnamäe Hortese poe klaaspaviljonis. 

Eelmise aasta võidutöödega saab tutvuda Lasnamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki lehel. Inspiratsiooni ammutamiseks tulevad kasuks ka aiandusspetsialisti soovitused

Uudise rubriigid: