06.04.2018

Viktoriin Matemaatika on huvitav

Tallinna Rukkilille Lasteaed korraldas 5. aprillil teist korda viktoriini Matemaatika on huvitav, millest võtsid osa Haabersti seitsme lasteaia kolmeliikmelised võistkonnad: Vikerkaare, Meelespea, Karikakar, Nurmenuku, Pääsusilm, Järveotsa ja Rukkilille tarmukad 6-7 aastased lapsed.

Meie lasteaia võistkonda esindasid Öökullikeste rühmast Stefan, Anton ja rühmast Kiilikesed Mark. Viktoriini ülesandeid oli kuus, need lahendati üheskoos, kuid anti ka võimalus igale lapsele oma teadmisi üksinda proovile panna. Noored matemaatikud olid väga tähelepanelikud ja said hästi hakkama.

Vahepausidel tantsiti ja mängiti. Nii eesti kui vene lapsed leidsid ühise suhtluskeele ja hommik meie lasteaias möödus lõbusalt ja lapsed said palju uusi teadmisi.

Tänutäheks Matemaatika viktoriini osavõtu eest kingiti igale lapsele tänukiri, väike šokolaad ja raamat. Osalenud lasteaedu premeeriti Haabersti LOV tänukirjaga.

Soojad tänud Tallinna Rukkilille lasteaia õpetajatele: Irina Timašjova, Nelia Zadvornova, Tatjana Koštšejeva, Natalja Latohhina,  Margarita Kempi, Maria Kask ja Ulvi Veermele.

Tallinna Rukkilille lasteaed tänab Haabersti Linnaosa Valitsust ja terviseedenduse spetisialisti Liina Kaevu, kes hoolitsesid laste kingituste ja tänukirjade eest!

Samuti täname kõikide osalenud lasteaedade lapsi, nende õpetajaid ja lasteaedade juhtkonda.

Uute meeldivate kohtumisteni!