02.07.2021

Vilde spordipark on avatud igapäevaselt kell 8-22

Vilde spordipark on valmimise hetkest alates olnud väga aktiivses kasutuses, mis teeb mõistagi rõõmu. Kahjuks ei kaasnenud spordipargiga aga ainult rõõm, sest hilistel tundidel kippus sinna kogunema neid, kes öörahu- ja viisakusreeglitest suurt midagi ei teadnud. Nii piirasime ümberkaudsete elanike huvides pargile ligipääsu kümnest hommikul kümneni õhtul.

Selgus aga, et olime rutakad ning seatud piirang sai liiga karm. Linnaosale laekus mitmeid pöördumisi – enamasti väikelaste vanematelt – kus toodi välja, et hommikutundidel, mil rahvast vähem, on suurepärane käia lastega parki avastamas. Tuli oma viga tunnistada ning mustamäelastega nõu pidada, kuidas leida mõistlik lahendus.

Korraldasime huviliste seas küsitluse ning arvamust avaldasid ka lähiümbruse korteriühistud. Nii leppisimegi kokku, et 1. juulist on spordipargi väravad lahti iga päev kell 8-22. Tänan väga kõiki, kes leidsid aega meile nõu anda, loodan, et uued reeglid täidavad oma eesmärki.

Samuti tuletan meelde, et äsja värskendasime veidi Vilde parki: vahetati terrassilauad, teostati puhastustöid ning paigaldati piirdeaed. Lähinädalatel saab tehtud ka pinkide ja mänguelementide hooldus.

Kaunist suve jätku!

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: