23.02.2018

Vilistlaste korvpalliturniir

Kuigi EV 100 sünnipäevaürituste raames toimunud vilistlaste korvpalliturniir oli sel korral osalejate poolest tagasihoidlik, ei saa seda öelda mahapeetud matši kohta. Ühelt poolt näitas endiselt väga head vormi ja viskekätt vilistlastest koosnev võistkond "Team Paun" ja teiselt poolt kooli esindav õpilaste võistkond, keda tugevdasid kehalise kasvatuse õpetaja Mihkel Kurg ja ainus naismängija Merilyn Närep. Kohe alguses rebisid vilistlased edu sisse, võites esimese veerandaja seisuga 20:12. Selleks, et eduseisu teisel veerandajal hoida, pidi "Team Paun" tegema erinevaid kombinatsioone (loomulikult ei puudunud "äär keskele"), olema täpne 3-punktijoone taga ning panema palli pealt sisse. Ka teise veerandaja võitsid vilistlased, seisuks 45:31.

Kolmandaks veerandajaks olid paremini taastunud vilistlastest poole nooremad koolipoisid, kes nüüd võtsid oma ning vähendasid kaotusseisu kolmele punktile (54:51). Oma osa selles oli ka ainsal naismängijal Merilyn Närepil, kelle kontole kogunes mitu tabavat 3-punktiviset. Kuigi neljandal veerandajal seis viigistus, jäid mängu lõppedes peale ikkagi vilistlased seisuga 81:66.

Järgmisel korral toimub vilistlaste korvpalliturniir kooli sünnipäevakuul ehk oktoobris. Palume juba aegsasti sündmusest huvitatutel saata oma kontaktid kehalise kasvatuse õpetaja Kristi Laidveele kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee