20.05.2021

Visit Estonia veebiseminar "Kriis kui võimalus"

20. mail, kell 10.00-13.30. Kuidas tõkestada Covid-19 viiruse levikut turismiteenuse pakkumisel ja teavitada külastajat? Kuidas suurendada klientide usaldust oma teenuse vastu ning näha vastutustundlikuks teenusepakkumiseks tehtavaid pingutusi ka hea turundusvõimalusena? Ootame Sind osalema veebiseminarile, et üheskoos läbi mõelda märgise “ Siin on turvaline” mõte ja mõju.

Inspiratsiooniseminar kannab kuulajad läbi kolme teemaploki:

  • Kohanemisest koostööni. Võimalused kriisijärgses turismis läbi ettevõtja, reisikorraldaja ja psühholoogi silmade. Seminari esimese ploki esinejad on Piret Bristol, Hele Lõhmus ning Richard Raid.
  • Märgise “Siin on turvaline” väärtusloome, kogemused ja mõju. Teise ploki esinejad on Olga Gurjanova, Monika Karu ja Mart Kukk.
  • Kriisiaja kangelane: kommunikatsioon. Külastajakogemuse loomine ja lavastamine läbi dialoogi. Juhtumite jõud, valikutest võimalusteni. Kolmanda  ploki esinejad on Hede Kerstin Luik ja Margit Raid.

Kui ka Sind kõnetavad need teemad, siis registreeri end osalema juba täna siin

Panustame üheskoos, leidmaks vastus: kuidas hoida Eestimaa turismiteenuse pakkujad töises suves? Kõikidele registreerujatele saadetakse Zoom e-keskkonna link.

Kohtume neljapäeval, 20. mail, kell 10.00-13.30.

Allikas: Puhkaeestis.ee