20.03.2020

Vladimir Svet: Kesklinna suured projektid jätkuvad

Kesklinna vanem Vladimir Svet, kellel 23. märtsist algab uus ametiaeg Lasnamäe linnaosavalitsuse juhina, soovib jõudu oma järeltulijale kavandatud projektide teostamiseks.

„Kahel viimasel aastal on Kesklinnas alguse saanud mitu suurt projekti. Palju tähelepanu pälvinud parkide ja muude rohealade korrastamise raames ootavad rekonstrueerimise algust Poolamäe ja Tiigiveski park ning juudi vana kalmistu Magasini tänaval. Mullu valminud Reidi teel jätkub Ingliranna arendus ja sadama promenaadi ehitus. Tänavate rekonstrueerimisega lisandub südalinna mitu uut jalakäija- ja ratturisõbralikku teed, põhjalik uuendus ootab Kalevi staadioni ja Tallinna spordihalli. Turvalisemaks ja mugavamaks muudab meie linnaruumi ka Keskturu kaasajastamine. Ja see kõik on vaid väike osa Kesklinnas planeeritust,“ võttis kokku Kesklinna vanem Vladimir Svet.  

Tema sõnul töötab linnaosa valitsuses tegus meeskond, keda kuni uue linnaosavanema määramiseni juhib senine Kesklinna vanema asetäitja Anu Aus. 

„Kuna Anu on olnud kõigi eelnimetatud algatuste juures, siis tagab ta nende elluviimise järjepidevuse ega lase tekkida võimuvaakumil, mida ei tohiks juhtuda kriisiajal. Annan rahuliku südamega juhtimise üle oma pikaajalisele mõttekaaslasele Anule, kes oma avatud, kaasaegse juhtimisstiiliga ja tööle pühendunud. Oma suure panusega Kesklinna sotsiaal- ja kultuurivaldkonna arendamisse on ta tõestanud oma pädevust linnaosa ühe juhina. Anu on õige inimene, juhtimaks Kesklinna linnaosa praegusest kriisist läbi,“ lisas Svet. 

Anu Aus töötab Kesklinna vanema asetäitjana alates 16. jaanuarist 2018. Aastatel 2013–2017 oli Aus sotsiaalala abilinnapea abi ja hiljem kommunaalala abilinnapea nõunik. 

 

Uudise rubriigid: