12.03.2019

Võistlus „Ei ole tugevamat jõudu, kui sõnade jõud...” tõi välja õpilaste andekuse

Lasnamäe Vene Gümnaasium korraldas märtsis 2019 traditsioonilise võistluse „Ei ole tugevamat jõudu, kui sõnade jõud...“, kus oli osalejaid nii Tallinnast kui ka mujalt Eestist.

Tallinnast oli võistlemas 13 kooli: Lasnamäe Gümnaasium, Tallinna Pae Gümnaasium, Tallinna Humanitaargümnaasium, Tallinna Reaalkool, Tallinna 21. Kool, Tallinna Juudi Kool, Karjamaa Põhikool, Tallinna Mahtra Põhikool, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium ja Lasnamäe Vene Gümnaasium. Proovile panid end ka Tartu Aleksander Puškini Kool ja Peetri Lasteaed- Põhikool. Kokku oli võistlustules sada 8.-12. klassi õpilast, kes võtsid mõõtu neljal alal: illustratsioonid, viktoriin, ilulugemine ja näitlemiskunst. 

Projekt oli täis andekaid ja inspireerivaid esitusi, kunsti ja loomingulisust. Esikolmikud kujunesid järgnevalt.

  • Illustratsioonid: 1. koht Darja Kurjanovitš (Lasnamäe Vene Gümnaasium); 2. koht Еkaterina Savtšuk (Tallinna Pae Gümnaasium), 3. koht Varvara Turnau (Tallinna 21. Kool).
  • Näitlemine: 1. koht Tallinna Juudi Kool, 2. koht Karjamaa Põhikool, 3. koht Lasnamäe Vene Gümnaasium.
  • Ilulugemine: 1. koht Varvara Turnau (Tallinna 21. Kool); 2. koht Еkaterina Тrifonova (Tallinna Humanitaargümnaasium), 3. koht Ivan Turapin (Lasnamäe Gümnaasium).
  • Viktoriin: 1. koht Voldemar Jasjul (Lasnamäe Gümnaasium), 2. koht Darja Veltmann (Tallinna Pae Gümnaasium), 3. koht Polina Barõšnikova (Tallinna Mahtra Põhikool), 3. koht Diana Džabarova (Lasnamäe Vene Gümnaasium).

Konkursi korraldajad tänavad kõiki osalejaid ning nende õpetajaid väga hea ettevalmistuse ja aktiivsuse eest.

 

Julia Golovko, Lasnamäe Vene Gümnaasiumi direktori kohusetäitja

   

Uudise rubriigid: