12.01.2022

eTwinningu projekt „Jõuluõnnitlused“

Kõigile meeldib saada jõulukaarte ja saada neid ka kaugelt-kaugelt maalt. Detsembris toimunud eTwinningu projekti „Christmas wishes around Europe“ raames sai kool palju jõulukaarte tervitustega erinevate riikide õpilastelt.

Tegemist oli kahekuu pikkuse projektiga, kus osalesid  6-12-aastased lapsed- Portugali, Hollandi, Kreeka, Hispaania, Rumeenia, Horvaatia, Poola, Küprose ning Armeenia ja nende partnerkoolide õpilased saatsid oma jõulukaardid kooli.

Samal ajal meie kooli 5.K klassi õpilased meisterdasid oma jõulukaardid ja saatsid need partnerkoolidele. Töösse pühendusid lapsed innukalt, igaüks püüdis oma õnnitluse teha võimalikult ilusama, südamlikuma ning pidulikumana.

Partnerkoolid on juba jaganud fotosid protsessist, püüdes välja selgitada, kes on see kirjasõber, kelle kaardi sina said. Kõik õnnitlused kirjutasid õpilased nii inglise kui ka emakeeles.

Millised olid välismaa õpilaste soovid? Lapsed soovisid meile, et saaksime palju kingitusi, et täituksid meie unistused, et kiiremini lõppeks COVID ja et me saaks reisida teineteise juurde.

Järjekordselt veendume kui tähtis on lastele – tunda kultuurset ja hingelist sidet oma eakaaslastega. 

Allikas: Haabersti Vene Gümnaasium

Uudise rubriigid: