06.12.2017

Osale Tallinna aasta parimate sportlaste ja võistkonna valimisel!

Taaskord on Sul võimalus osaleda Tallinna aasta meessportlase, naissportlase ja sportmängude võistkonna valimisel.

Naisnominendid on Irina Embrich, Epp Mäe, Ksenija Balta, Olga Borisenko, Ülle Kell ja Ljudmila Kortšagina. Meessportlastest on kandidaadid Nikolai Novosjolov, Heiki Nabi, Janek Õiglane, Mart Seim, Vladislav Žarov ja Kirill Kotšegarov ning sportmängude võistkondadest Tallinna FC Flora jalgpallimeeskond, BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond, Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond, Tallinna Selveri võrkpallimeeskond ja SK Reval Sport/Padise/Lasnamäe käsipallinaiskond.

Tallinna parima sportlaste nominentideks on alaliitude poolt esitatud sportlased, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri andmetel Tallinn ja kes on edukalt võistelnud täiskasvanute rahvusvahelistel tiitlivõistlustel ning sportmängude võistkond, kelle kodusaal ja kodumängud toimuvad Tallinnas ning kes on tulnud Eesti meistriks kõrgeimas meistriliigas, saavutanud kõrge koha regionaalses ja/või Euroopa liigas.

Tallinn tunnustab ja autasustab oma parimaid sportlasi, sportmängude võistkonda, juuniorsportlasi, olümpiaveterane ja suurürituste korraldajaid traditsioonilisel galaüritusel 18. detsembril Mustpeade majas. 

Vali esitatud kandidaatidest oma lemmik SIIN!