25.08.2021

Avalda arvamust: Seli mets

Lasnamäe linnaosa valitsus soovib muuta Seli metsa hubaseks ja turvaliseks linnaruumiks, mis hakkab vastama tänapäeva vajadustele. Selleks küsime kohalike arvamust.

Plaanide kohaselt lisaksime Seli metsa kaks mänguväljakut, üks neist on mõeldud väikelastele vanuses 0-3 aastat ja teine suurematele lastele. Samuti tuleks metsa lõunapoolsele küljele treeninguala koos trenažööridega, keskossa aga lisanduks mõnus puhkeala. On mõeldud ka koertele  - Seli metsa tuleks kaks eraldiseisvat väljakut, üks suurtele ja teine väikestele koertele. 

Metsa lisanduksid pingid koos prügikastidega ja valgustus, mis tõstab nähtavust metsaalal ja annab turvatunde. Samuti korrastatakse metsas kulgevad teed ja juurdepääsud. Eesmärgiks on säilitada maksimaalselt olemasolev haljastus. 

Eespool kirjeldatud ja skeemil näidatud muudatuste tulemusel muutub Seli mets atraktiivsemaks ajaveetmise kohaks kogu perele, Seli asumisse tekib uus väärtuslik linnaruum ja paraneb piirkonna korrastatus ja turvalisus.   

Seli metsa peremänguväljaku ja teiste elementide ehitustöödega plaanitakse alustada juba sel sügisel. Seli metsa eskiisiga saab tutvuda siin.

Ootame Teie arvamusi Seli metsa projekti kohta kuni 7. septembrini lasnamae@tallinnlv.ee.  

Uudise rubriigid: