Autovaba päeva jalgrattaretk 22.09.2018

Registreerimine autovaba päeva jalgrattaretkele "Kesklinna asumid".

Jalgrattaretk toimub autovabal päeval, 22. septembril. Giid on arhitektuuriajaloolane Mihkel Karu.

Kell 9.30-10.30 toimub turvavestide, meenete, suupistete ja giiditehnika jagamine Tallinna Keskkonnaameti infotelgis (Vabaduse platsi bussipeatuse kõrval). Kell 10.30 algab jalgrattaretk Kaarli puiestee alguses Vabaduse kellade eest. Retk kestab orienteeruvalt 2 tundi ja lõpeb Tallinna Keskkonnaameti infotelgi juures. Autovaba päeva programm kestab kella 17-ni. Täpsem info ja kava https://www.tallinn.ee/Autovaba-paev-2018 

Rattaparklad asuvad Jaani kiriku juures, Vabaduse kellade ümber ja Tallinna Linnavalitsuse ees.

Jalgrattaretkele registreerunud, kes kinnitavad oma osalemise kohapeal infotelgis, saavad kuu aja jooksul tasuta külastada Tallinna Botaanikaaeda.

Kõigil soovijatel on võimalik isikut tõendava dokumendi alusel laenutada tasuta giiditehnikat (kõrvaklapid ja vastuvõtja).

Kõik osavõtjad peavad jalgrattaretkel järgima liikluseeskirju, kandma turvavesti ja soovitavalt kiivrit ning täitma giidi ja turvasaatjate korraldusi. Peatuste ajal ei tohi takistada tänavaliiklust. Ettenägematu peatuse või muu viivituse korral tuleb anda koheselt märku giidile, turvasaatjale või teisele rühmaliikmele. Rattaretke korraldajad ei vastuta osavõtjate tervise ja varalise kahju eest rattaretke ajal. Saates korraldajale täidetud registreerimisvormi, nõustute jalgrattaretke korraldamise tingimustega.

Jalgrattaretke ei soovitata alla 16-aastastele.

Mitme inimese registreerimisel on oluline jälgida, et kõikide nimed on registreeritud ning igaüks on saanud eraldi vastava kinnituse.

Registreerimine on lõppenud!