Autovaba päeva jalgrattaretk 22.09.2019

Registreerimine autovaba päeva jalgrattaretkele "Kalamaja avastamas".

Jalgrattaretk toimub autovabal päeval, 22. septembril. Giid on arhitektuuriajaloolane Mihkel Karu.

Kell 9.30-10.30 toimub turvavestide ja giiditehnika jagamine Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti infotelgis Tornide väljakul. Kell 10.30 algab jalgrattaretk infotelgi juures. Retk kestab orienteeruvalt 1,5 tundi ja lõpeb Tornide väljakul. Autovaba päev kestab kella 17ni. Lisainfo jalgrattaretke kohta: https://www.tallinn.ee/est/keskkond/Autovaba-paeva-retked

Tornide väljakul on avatud ka rattaparkla.

Jalgrattaretkele registreerunud, kes kinnitavad oma osalemise kohapeal infotelgis, saavad kuu aja jooksul tasuta külastada Tallinna Botaanikaaeda.

Kõigil soovijatel on võimalik isikut tõendava dokumendi alusel laenutada tasuta giiditehnikat (kõrvaklapid ja vastuvõtja).

Kõik osavõtjad peavad jalgrattaretkel järgima liikluseeskirju, kandma turvavesti ja soovitavalt kiivrit ning täitma giidi ja turvasaatjate korraldusi. Peatuste ajal ei tohi takistada tänavaliiklust. Ettenägematu peatuse või muu viivituse korral tuleb anda koheselt märku giidile, turvasaatjale või teisele rühmaliikmele. Rattaretke korraldajad ei vastuta osavõtjate tervise ja varalise kahju eest rattaretke ajal. Saates korraldajale täidetud registreerimisvormi, nõustute jalgrattaretke korraldamise tingimustega.

Jalgrattaretke ei soovitata alla 16-aastastele.

Mitme inimese registreerimisel on oluline jälgida, et kõikide nimed on registreeritud ning igaüks on saanud eraldi vastava kinnituse.

Registreerimine on lõppenud!