Autovaba päeva jalgsimatk 22.09.2018

Registreerimine autovaba päeva jalgsimatkale "Tõnismäe asumi arhitektuuri pärlid", mis toimub autovaba päeval, 22. septembril algusega kl 10.30. Giid on arhitektuuriajaloolane Mait Väljas. Info jalgsimatka kohta veebilehel https://www.tallinn.ee/jalgsimatk-ja-jalgrattarerk-2018

Kell 9.30-10.30 toimub turvavestide, meenete, suupistete ja giiditehnika jagamine Tallinna Keskkonnaameti infotelgis Vabaduse platsi bussipeatuse kõrval. Jalgsimatka algus on kell 10.30 Kaarli pst ja Roosikrantsi t ristmikul Tallinna Linnavalitsuse hoone juures. Jalgsimatk kestab orienteeruvalt 1,5-2 h ja lõpeb Tallinna Keskkonnaameti infotelgi juures. Autovaba päev koos Eesti Tervisemessiga kestab kella 17-ni. Info https://www.tallinn.ee/Autovaba-paev-2018

Kõik osavõtjad peavad järgima liikluseeskirju, kandma turvavesti ning täitma giidi ja turvasaatjate korraldusi. Peatuste ajal ei tohi tänavaliiklust takistada. Ettenägematu peatuse või muu viivituse korral tuleb anda koheselt märku giidile, turvasaatjale või teisele rühmaliikmele. Jalgsimatka korraldajad ei vastuta osavõtjate tervise ja varalise kahju eest matka ajal. Saates korraldajale täidetud registreerimisvormi, nõustute jalgsimatka korraldamise tingimustega. Jalgsimatka korraldaja on Tallinna Keskkonnaamet.

Jalgsimatkale registreerunud, kes kinnitavad oma osalemise kohapeal infotelgis, saavad kuu aja jooksul tasuta külastada Tallinna Botaanikaaeda.

Kõigil soovijatel on võimalik isikut tõendava dokumendi alusel tasuta laenutada giiditehnikat (kõrvaklapid ja vastuvõtja).

Matka ei soovitata alla 16-aastastele.

Mitme inimese registreerimisel on oluline jälgida, et kõikide nimed on registreeritud ning igaüks on saanud eraldi vastava kinnituse.

Registreerimine on lõppenud!