11.05.2020

Jätkame õpinguid kodus

Kallid lapsevanemad! Karantiiniajal me hoiame ennast ja teineteist, peseme käsi ja hoiame õues distantsi, aga ei anna viirusele alla ja jätkame õpinguid kodus! Meie õpetajad on täitnud nädalaplaanid Eliisis vahvate tegevustega, mida vanem võib kodus koos lapsega läbi viia. Avaldame mõned õpetajate loodud õppefilmid ning mängud ka siin. Head õppimist!

Sõimerühma Kroha õpetajate lavastus "Kakuke", Karapuz õpetaja Natalja muinasjutt "Kirju kana." Karapuz rühma lavastus "Naeris"

Lotte rühma õpetajad on valmistanud erinevaid õppemänge oma rühma lastele (4-5a. lapsed). Õppemäng "Aedviljad", Puuviljad, "Lihavõttemunad", "Värvid", "Tegevused". Õpetaja Jelena valmistas õppemängu "Kehaosad", "Arva ära mis on pildil ja kus see kasvab". Õpetaja Asja juhendamisel  saab meisterdada. Õpetaja Jelena juhendamisel saab maalida.

Ojakese rühma õpetaja Anastasija valmistas õppemängu "Kodulinnud, "Lihavõttemunad", "Eesti muinasjutud", emadepäevaks "Aita ema köögis!". Õpetaja Olga valmistaud õppemäng "Lasetaia hoovi"

Kellukese rühma õpetaja Annaga saab võimelda. Õpetaja Kristiina kutsub lapsi hommikuringi. Kellukese ja Kalakese rühma lavastust karust kes ei tahtnud ennast pesta saab vaadata SIIN.

Päiksekese rühma õpetaja Natalja valmistas õppemängu "Arva ära mis on tervislik ja mis ei ole", "Geomeetrilised kujundid". Õpetaja Monikaga saab õppida eesti keelt. 

Marienkäferi rühma õpetaja jutustab lastele muinasjuttu "Tare tareke" Saksa keele õpetajaga saab loendada.

Kalakese rühma õpetaja Daria valmistas (6-7a.) õppemängu "Teater",  "Rändlinnud." Koos õpetaja Dariaga saad meisterdada. Kalakese rühma eesti keele õpetaja Tiiaga saab õppida eesti keelt. Õpetaja Larissa juhendamisel saab seemneid külvata.

Mesimummu rühma õpetaja Svetlana annab vanematele juhiseid luuletuse õpetamiseks. Tähekese rühma õpetaja Regina ja Mesimummu rühma õpetaja Natalja muinasjuttu saab vaada SIIN.

Tähekese rühma õpetaja Regina valmistas õppemängu (6-7a.)  "Leia vastandtähendusega sõna", "Kaas- ja täishäälikud". 

Liikumisõpetaja Marina juhendamisel saab võimelda SIIN, SIINSIIN ja SIIN.

Muusikaõpetajaga koos laulda saab SIIN. Emadepäevale pühendatud muusikategevus on SIIN.

Eesti keele õpetaja Liia kutsub õppima värve, geomeetrilisi kujundeid, nimetama mänguasju, mängima mängu "Mets- ja koduloomad."

Logopeed valmistas lastevanematele esitluse.

Jälgi meie kõiki tegemisi facebookis.

Uudise rubriigid: