24.10.2019

Moodsa õppimise festival iduEDU 2019

Sügisvaheaja reedel, 25. oktoobril 2019 kell 11-16 toimub Tallinna kesklinna hariduskvartalis moodsa õppimise festival „iduEDU 2019“.

Kesklinna hariduskvartalis – Tallinna Reaalkoolis, Tallinna Inglise Kolledžis, Tallinna Kesklinna Põhikoolis, Tallinna Keskraamatukogus ja nende vahelisel õuealal – pakutakse rikkalikus valikus töötubasid. 

Päeva esimene pool on sisustatud peamiselt haridustöötajatele ning teine lastele, õpilastele ja lastevanematele, kuid midagi huvitavat enda jaoks leiad kindlasti igal ajal. 

Saad kaasa lüüa huvirallil, näha ja katsuda uudseid tehnika-vidinaid, kuulata arutelusid, mõtiskleda tänapäeva hariduse väljakutsetest ja teha palju muud. Päeva lõpuks oled pungil uutest ideedest ja värskest energiast!  

Töötube viivad läbi Tallinna Haridusameti 2019. aasta haridusuuendus-konkursi parimad ning hariduskvartali koolid, samuti eKool, HITSA ja Startup Estonia. Oma panuse annavad ka õpilasfirmad, tutvustades oma tehtut ja innustades olema ettevõtlik. Keskraamatukogus keskendutakse elukestvale õppimisele.

Näitusealal tutvustavad firmad uuenduslikke ja seni pigem tavatuid võimalusi, mida õpetamisel-õppimisel kasutada. 

Innukamate osalejate vahel loositakse auhindu ning oodata on üllatusesinejat.  

Täpse ajakava ja võimaluse registreeruda leiad aadressilt expo.ekool.eu.     

Festival on kõigile osalejatele tasuta.  

 

Rohkem infot leiab SIIT

Uudise rubriigid: