Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tööpakkumised

Tallinna Asunduse Lasteaed kuulutab välja konkursi:

  • õppealajuhataja (1,0 kohta) ametikohale.

Peamised tööülesanded on

  • õppe- ja kasvatustegevuse juhtimine ning arendustegevus,
  • pedagoogide juhendamine,
  • töökorralduse organiseerimine.
  • Nõudmised kandidaadile:
  • vastavus kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele,
  • pedagoogilise töö kogemus lasteaias,
  • Hea Alguse meetodika  kogemus,
  • hea planeerimis-, korraldamis- ja analüüsioskus ning otsustus- ning vastutusvõime,
  • meeskonnatöö väärtustamine,
  • hea pingetaluvus, suhtlemisoskus,
  • hea arvutioskus.

Pakume

  • vastutusrikast tööd,
  • võimalust panustada lasteaia arengusse ja edusse,
  • erialast enesetäiendust ja head võimalust eneseteostuseks.

Kandideerimiseks esitada

  • CV ja sooviavaldus,
  • kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiad.

Dokumendid esitada hiljemalt 07. detsembriks e-aadressil [email protected].

Lisainfo tel 555 35193, Julia Bondar, direktor

Tööleasumine 1. jaanuarist 2019.

Viimati muudetud 12.02.2024