Võta meiega ühendust

Anu Leisner,  anu.leisner[at]tallinnlv.ee  
Baltic Urban Lab projektijuht

Jaak-Adam Looveer,  jaak-adam.looveer[at]tallinnlv.ee
Arhitekt-linnaplaneerija

Anna Semjonova, anna.semjonova[at]tallinnlv.ee
Linnaplaneerija    

Mihkel Kõrvits, mihkel.korvits[at]tallinnlv.ee
Linnaplaneerija

Ave Kargaja, ave.kargaja[at]tallinnlv.ee
Geoinformaatika ja kartograafia osakonna juhataja  

Ivari Rannama, ivari.rannama[at]tallinnlv.ee
Geomaatika teenistuse direktor  

Lembi Tõnissoo, lembi.tonissoo[at]tallinnlv.ee
Baltic Urban Lab projekti finantsjuht    

Jaak Laineste, jaak.laineste[at]gmail.com
Linnaplaneerimise nutilahenduse hanke tehniline ekspert              

Tauri Tuvikene, tuvi[at]tlu.ee
Tallinna Ülikool, Humanitaarteaduste instituut, Maastiku ja kultuuri keskus, teadur     

Helen Sooväli-Sepping, helen.soovali[at]tlu.ee
Tallinna Ülikool, Humanitaarteaduste instituut, Maastiku ja kultuuri keskus, vanemteadur     

Tarmo Pikner, tpikner[at]tlu.ee
Tallinna Ülikool, Humanitaarteaduste instituut, Maastiku ja kultuuri keskus, teadur   

AvaLinn äpi tagasiside, avalinn[at]tallinnlv.ee

Baltic Urban Lab projektipartnerid

Neli uurimislaboriks olevat partnerlinna kaasavad erinevaid huvigruppe ning otsivad alakasutatud piirkondadele uut kasutust:
Tallinn – Linnaplaneerimise Amet (Eesti)
Norrköping – Urban Planning Department (Rootsi)
Riia – City Council City Development Department (Läti)
Turu – Property Management Division (Soome)

Projekti juhtpartnerid:
UBC Sustainable Cities Commission (Soome)
Nordregio (Rootsi) Brahea Centre at the University of Turku (Soome)

Projekti assotsieerunud partnerid:
Tallinna Ülikool (Eesti) 
Regional Council of Southwest Finland (Soome)
Turku Science Park Ltd. (Soome) 
Turku Technology Properties Group (Soome)
State Regional Development Agency, VASAB Secretariat (Läti)
National Board of Housing, Building and Planning BOVERKET (Rootsi)

TLPA logo.jpgUrban_Lab_Logo_RGB_Web.pngTLU-logo-pilt-vrv-suur.jpgEU flag Estonian horizontal RGB.jpgCB logo RGB.jpg

Viimati muudetud: 29.10.2018