06.12.2021

Kesklinna ärid võtavad mõõtu vaateakende jõuluehtesse seadmises

Nii nagu iga aasta detsembris kutsub Kesklinna valitsus tänavugi kõiki äripindade valdajaid oma äride vaateaknaid advendi- ja jõuluajale kohaselt dekoreerima ja illumineerima.

„Tallinna Kesklinna Valitsus on kutsunud ettevõtjaid kesklinnas pühademeeleolu loomisele kaasa aitama juba aastast 2000. Teeme üheskoos linnaruumi kaunimaks ja helgemaks, et meil endil ja külalistel oleks, mida imetleda!“ ütles Monika Haukanõmm. „Kõige kaunimalt kujundatud vaateaknad pälvivad avaliku tunnustuse ja rahalise preemia.“

Konkursil hinnatakse nii jõulukujunduse ideed ja omapära, teostust kui ka sobivust linnaruumi. Hindamiskomisjoni kuuluvad Kesklinna valitsuse ja linnaplaneerimise ameti esindajad, kes valivad vaateakende jõulukujunduste hulgast välja kolm paremat lahendust. Lisaks pälvib preemia ka Facebooki vahendusel rahva lemmik.  

Konkursil osalemiseks palume end registreerida hiljemalt 28. detsembriks 2021 e-posti aadressil kesklinlane@tallinnlv.ee , täiendav informatsioon telefonil 645 7226.

Konkursi tingimused on kättesaadavad http://www.tallinn.ee/est/ametlikud_teated ja Tallinna Kesklinna Valitsuse Facebooki lehel.

Uudise rubriigid: