Tallinna planeeringute register

Tallinna planeeringute register (TPR) on avalik veebirakendus, mis loodi 2005.a projekteerimistingimuste, ehitusmääruste, ehitusprojektide, detail-, üld-, ja teemaplaneeringute menetlemiseks ning nimetatud menetlustega seotud teabe esitamiseks.

Varasemad kui 2005 aastal menetletud ehitusprojektide, detailplaneeringute ja projekteerimistingimuste info on kättesaadav TLPA arhiivist.

2015. a märtsis võeti kasutusele Tallinna planeeringute registri uus tarkvaraning sellest tulenevalt jagunesid menetlusliigid registri tarkvaraversioonide alusel järgnevalt:

 

Detail- ja üldplaneeringud

TPR.jpgAadressilt https://tpr.tallinn.ee on kättesaadavad detail- ja üldplaneeringute andmed ning samas toimub ka nimetatud planeeringute menetlemine. Registrisse sisselogimine toimub läbi eesti.ee keskkonna id-kaardi, mobiil-id või pangalingi kaudu. Kõigil isikutel on võimalik siseneda registrisse klient rollis, eesti.ee keskkonnas on asutustel võimalik määrata isikuid, kellel on õigus asutuse töötajana registris määratud rollis (näiteks projekteerija) tegutseda, täpsemat infot selle kohta leiate siit: Asutuse isikutele TPR'i kasutamise õiguste andmine eesti.ee keskkonnas.

Info-32.png Vaata ka: TPR juhendid ja abimaterjalid

 

Ehitusprojektd ja projekteerimistingimused

Vana-tpr.jpgAlates 04.04.2016 toimub ehitusprojektide ja projekteerimistingimuste menetlus riiklikus Ehitisregistris (EHR). Enne 04.04.2016 toimunud menetluste info on kättesaadav http://ehitus.tallinn.ee.

Varasemad kui 2005 aastal menetletud ehitusprojektide, detailplaneeringute ja projekteerimistingimuste info on kättesaadav TLPA arhiivist.

Document-32.png Taotluste blanketid (ehitusluba, ehitusteatis, projekteerimistingimused jne.): Teenused ja taotlused

Ehitusload

Ehituslubade info on kättesaadav Ehitisregistrist.

 

TPR juhendid ja abimaterjalid, korduma kippuvad küsimused ja vastused:

 

Täiendavad abimaterjalid:

 

Videojuhendid:

 

Kontaktandmed:

Kõik Linnaplaneerimise Ameti kontaktandmed: Töötajate kontaktandmed

Üldised küsimused eri valdkondade osas (teenindusbüroo): teenindus[at]tallinnlv.ee, tel. 640 4141, http://www.tallinn.ee/est/teenindusburoo

Varasemad kui 2005 aastal menetletud ehitusprojektide, detailplaneeringute ja projekteerimistingimuste info on kättesaadav TLPA arhiivist

Detailplaneeringute menetluslikud küsimused (N: mis seis on dokumentidega, menetlusega jms.) piirkonniti:

 

Detailplaneeringute sisuküsimused (N: mida ja kuhu võib ehitada, mida kavandatakse jms.) piirkonniti. Palume kontakteeruda vastava piirkonna osakonna detailplaneeringute arhitektiga:

 

Projekteerimistingimustega seotud küsimused: tel. numbrid piirkonniti

Ehitusprojektidega (ehitusluba, ehitusteatis, kasutusluba jms.), seotud küsimused: tel. 640 4254, 640 4459, Kõik osakonna kontaktid

Eesti.ee portaali kasutajatugi: tel. 663 0230, help[at]ria.ee, https://www.ria.ee/kasutajatugi

ID kaardi abikeskus: http://id.ee/index.php?id=10583 ja kasutajatugi tel. 677 3377, abi[at]id.ee

Ehitisregistri (EHR) tugi: tel. 625 6352, 625 6445, ehr[at]mkm.ee

Planeeringute registri (TPR) tehniline tugi (tehnilised probleemid): tprtugi[at]tallinnlv.ee, tel. 52 17451, TPR juhendid ja infomaterjalid, KKK

 

 

Viimati muudetud: 22.03.2018