18.06.2020

Kristiine korteriühistute e-infotund keskendus jäätmemajandusele

Kolmapäeval, 17. juunil korraldas Kristiine Linnaosa Valitsus avatud e-infotunni sotsiaalvõrgustiku Facebook keskkonnas. Infotunni teemaks oli sel korral „Ohtlike ja muude olmejäätmete liigiti kogumine ja mugav üleandmine taaskasutuseks Kristiines“.

Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe sõnul tekitab korteriühistutele ja eraisikutele jäätmemajandusega seotud teemad palju küsimusi. „Lisaks toimub juba sel laupäeval, 20. juunil Kristiines taas ohtlike jäätmete kogumise ring ja nüüd on paras aeg meenutada kõigile jäätmemajandusega seotud reegleid. Samas on need teemad aegumatud, küsimusi tekib pidevalt ja selgitamist vajavaid kohti leidub. Korraldame juba teist korda korteriühistute infotunni e-formaadis, kuna saime palju sotsiaalmeedia kaudu suhtluse osas palju positiivset tagasisidet ja näeme, et selline koduarvuti taga formaat on mugav meie linnaosa elanikele. Oma küsimusi saab esitada eelnevalt meie spetsialisti e-posti aadressile kui ka infotunni käigus otse-eetris Kristiine linnaosavalitsuse facebooki lehe kommentaaridesse,“ selgitas Riibe.

Kohtusime veebis kolmapäeval, 17. juunil 2020 kell 16.00 – 17.00 Kristiine Linnaosa Facebooki lehel: https://www.facebook.com/kristiine.linnaosavalitsus/. Videot saab järelvaadata. 

Aruteluteemad:

• Millised jäätmed on ohtlikud, kuidas neid kodus hoida, kellele üle anda? Millal toimub ohtlike jäätmete kogumisring Kristiines?

• Kuidas olmejäätmeid õigesti liigiti koguda ja üle anda?

• Millised on nõuded ja piirangud linnakeskkonnas kompostimisele?

Kutsusime selgitusi jagama jäätmehoolduse osakonna juhtivspetsialisti Aleksandr Taraskini Tallinna Ettevõtlusametist. Infotundi modereerib Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Uudise rubriigid: