18.10.2019

Endla lasteaias läbivad vabatahtlikku teenistust 3 Euroopa noort

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekti kaudu on sel õppeaastal toimetamas Endla lasteaias 3 vabatahtlikku erinevatest paikadest Euroopast - Honza Zalud Tšehhist, Kristina Kunai Valgevenest ja Roland Barakonyi Rumeeniast.

Honza Zalud on jalgpallihuviline Tšehhist, kes on Endla lasteaias olnud kõige kauem ja tema teenistus algas juba jaanuaris 2019 EVS projekti "Boost the Mind" III raames ja lõppeb selle aasta detsembris. Honza mängib vabal ajal ka Eesti jalgpalliklubis Volta ja on aidanud tiimil saavutada võistlustel häid tulemusi. 

Kristina Kunai on rõõmsameelne ja avatud suhtleja Valgevenest, kes liitus Endla lasteaiaga septembris 2019 Euroopa Solidaarskorpuse projekti "European Solidarity in Action" (Volunteering Partnership Annual) raames ja tema teenistus Eestis kestab  4.09.2019-4.07.2020. Kristina on kiiresti võitnud laste südamed ja toetab rühmaõpetajaid igapäevastes tegevustes.

Alles hiljuti liitus Endla lasteaia meeskonnaga Roland Barakonyi Rumeeniast Euroopa Solidaarskorpuse projekti "European Solidarity in Action" (Volunteering Partnership Annual) raames ja tema teenistus Eestis kestab 14.10.2019-14.07.2020. Roland on varem töötanud koolis kehalise kasvatuse õpetajana ja peab lugu spordist ning füüsilisest võimlemisest. 

Vabatahtlikul on võimalus õppida tundma uut kultuuri, saada väärtuslikke kogemusi nii töökogemuse kui ka isikliku arengu näol, leida uusi sõpru ja ühiskonna heaks midagi kasulikku korda saata. Rohkem vabatahtlike teenistusest ja võimalustest saab lugeda siit: https://estyes.ee/erasmus/euroopa-solidaarsuskorpus-esc/

Oleme tänulikud, et Honza, Kristina ja Roland on soovinud Endla lasteaia päeva õnnestumisele sisendit anda oma vabatahtliku missiooni läbi!

35806918140_d5316a6ae7 (1).jpg

Uudise rubriigid: