19.11.2019

Endlas toimus kolmandat aastat ülimenukas Mehiste Mängude hommik

11.11 tähistas Endla lasteaed isadepäeva Mehiste Mängude hommikuga. Terve hommiku jooksul olid oodatud kõik lapsevanemad enda lapsega koos lasteaeda tegutsema ja kvaliteetaega veetma.

Õues ootas tulijaid sportlik terviserada, mida lapsevanem sai koos lapsega läbida. Harjutusteks olid hüppamised rõngasse, kiiruse peale astumine ja hüppenööriga hüppamine. Lisaks tuli koos lapsega läbida takistusrada ja oli võimalik lastel helikopterina toa suunas lennata. Terviseraja läbinud lapsed ja vanemad tegid hommikul tavapäraste sammude asemel 170 tervislikku sammu. Õue tegevusi aitasid korraldada ja läbi viia liikumisõpetaja Marjet ja õppejuht Liina.

Toas ootas hommikusi tulijaid maitsev puder lastele ja emmedele-issidele. Täname väga selle mõnusa hommikueine eest meie toitlustajat Mervirit ja köögi toimkonda - Annikat ja Mailit, kes jälgisid, et kõigi kõhud oleksid korralikult täis. Nii mõnigi laps suutis see hommik üllatada tühja pudrukausiga ja paistab, et koos ema, isa, vanaisa või vanaemaga söömine lasteaias tõstab paljude laste söögiisu. :)

75394796_980032325699911_2723729823737315328_n (1).jpg

Rühmaruumis oli võimalik lapsel üle anda enda poolt meisterdatud väike üllatus ja koos vanemaga/vanavanemaga mõnusalt aega veeta. Kell 9:30 said kõik võimaluse koguneda saali, kuna külla oli tulnud Miks-teater vahva etendusega "Kulplased", mis rääkis väga tänuväärsetel teemadel loodushoiust ja oli vahva, humoorikas pala hommikusse. Etendus oli sedavõrd menukas, et saalis ligikaudu 113 külastajat, kelle seas oli palju isasid ja vanaisasid koos oma lapse/lapselapsega. 

Täname kõiki osalejaid, tekitasid ruumi oma hommikusse, et lastega koos mängida ja nautida koos lapsega ühist kvaliteetaega!

Vaata pilte sellest hommikust siit: https://drive.google.com/drive/folders/18-kfO5YThgHY30zPsFBj1QeuOahiep-o?usp=sharing

Ja kokkuvõtlikku videot Mehiste Mängude hommikust siin: https://gopro.com/v/eQwPpy7DZnLN7

 

Uudise rubriigid: